Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az baj ha barátommal össze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj ha barátommal össze vesztem és nagyon erösen megszoritota az arcomat? És azt mondta rám férne egy verés.

Figyelt kérdés

Együtt èlünk. Ti mit tennètek a helyemben

20L



2017. júl. 7. 22:15
1 2 3
 21/23 Márics Attila ***** válasza:
0%
Érdekes, hogy az informácók 99%-át kihagytad és csak azok amradtak meg, amelyek alapján te vagy az áldozat. Az a véleményem, hogy nagy a valószínűsége, hogy megérdemelted.
2017. júl. 9. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
márics attila. Gondolom te is egy agressziv állat vagy ha nem vagy egy vèlemènyel a pároddal meg megszorongatod meg fenyegeted.Ezt tudom kinèzni belöled is!
2017. júl. 9. 12:41
 23/23 Márics Attila ***** válasza:
0%
Nem írtam, hogy az erőszak mellett vagyok. Az a vélemények, hogy az itt kérdést feltevő nők 99%-a hazudik, ami gyakran ki is derül. Ebből a 2 mondatnyi semmiből meg erre lehet következtetni.
2017. júl. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!