Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezen jogosan vagyok kiakadva?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezen jogosan vagyok kiakadva?

Figyelt kérdés
A "barátommal" 1 hónapja ismertük meg egymást, de egyáltalán nem úgy viselkedik, mint aki szerelmes. Illetve, amikor találkozunk(kb heti 2x), akkor minden szuper, elvisz randizni(mozi, biliárd stb), már nála is aludtam párszor. Viszont, amikor külön vagyunk, alig beszélünk. Pl tegnap este felhívott, ma írtam neki 2x is, fent is volt többször a nap folyamán cseten, mégis csak most válaszolt. Nemis írtam neki vissza. Én akkor viselkedek így, ha nem vagyok szerelmes vagy csak talonban tartok valakit. Ti is ki lennétek ezen akadva?

2017. júl. 8. 21:36
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
#8 a "megfojtasz a ragaszkodásoddal" annyit jelent, hogy nem vagyok beléd szerelmes. Ha valakibe szerelmes vagyok, az éjjel-nappal velem lehetne, akkor sem érezném úgy, hogy megfojt.
2017. júl. 8. 22:23
 12/20 anonim ***** válasza:
#11 jólesett mert én meg olyan vagyok :)
2017. júl. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Persze, te döntöd el, hogyan ismerkedsz, csak aztám ne csodálkozz, ha a következményei is olyanok lesznek.

Amikor a fèrjemet megismertem, 7 éve, akkor az első lépést ugyan ő tette meg, de utána símán én is javasoltam programokat (pedig alapjában véve hagyományos felfogásom van).


Viszont :

1. Egyáltalàn nem írogattunk egymásnak facebookon, sőt egy jó darabig ismerősök sem voltunk.


2. Hívogatni sem hívogattuk egymást minden nap, ha felhívtuk egymást, akkor is kb egy negyed óràra.


Szóval én egyáltalán nem akadnék ki ezen. Vannak emberek akik utálnak chatelni (én is és a férjem is) és inkább élőben szeretek beszélgetni. Írásban olyan személytelen.


Ettől függetlenül, ha akarsz a sráctól valamit, mutasd is ki, és legyél egy kicsit kreatívabb. Ne mindig ő találjon ki programot, az sok srácot elriaszt, senkinek nincs kedve olyan lánnyal járni, akibe nem szorult képzelőerő, és azt várja, hogy mindent tálcán tegyenek le neki, ha érted mire gondolok.

2017. júl. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Mindig megkérdezi, hogy mit szeretnék csinálni, én is adok ötleteket.


Amúgy nem tudom, kinek mit jelent a párkapcsolat, de nekem nem azt, hogy egész nap szarunk egymás fejére. Nem kell 2 percenként írogatni/telefonálni, de nehogymár a barátnőimmel többet kommunikáljak, mint vele. Mert jelenleg ez a helyzet.

2017. júl. 8. 23:03
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Én osztom a Kerdezo allaspontjat. Joval idosebb vagyok es 3 ev kapcsolat utan is ha nem egyutt vagyunk a parommal,legrosszabb esetben is 1-2 orankent irunk egymasra ami sosem marad megvalaszolatlan orakon at. Egyikunk se erzi a masikat "akaszkodonak" nekunk ez a normalis. Az elejen konkretan nonstop cseteltunk mikor nem voltunk egyutt.
2017. júl. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

#15 ez lenne a normális, igen.


Nos, este felhívtam, hogy "szakítsak", ki volt kapcsolva. Most reggel írt, hogy mizu, de vissza se hívott, úgyhogy írtam neki, hogy vége. Mégcsak nemis reagált rá. Úgyhogy jók voltak a megérzéseim és köszi a megerősítéseket :D

2017. júl. 9. 10:33
 17/20 anonim ***** válasza:
azóta válaszolt rá?
2017. júl. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Nem, megnézte, de se nem hívott, se nem írt rá semmit. Elég furcsa, hogy még csak az sem érdekli, miért döntöttem így. Gondolom van más csaj a képben és vele van elfoglalva, vagy megsértődött, elég büszke típus (de én biztosan nem fogom keresni), vagy tényleg teljesen hidegen hagyja az egész. Mindenesetre örülök, hogy nem vártam ezzel tovább...
2017. júl. 11. 16:57
 19/20 anonim ***** válasza:

az gyönyörű

akkor tényleg jól döntöttél !

miatta meg ne is bánkódj :)

2017. júl. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Hát igen...tudom, nem ez volt a megfelelő mód a szakításhoz, de végülis, ha ennyire nem érdekli, akkor mindegy is.
2017. júl. 11. 21:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!