Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez érzelmi zsarolás?

Figyelt kérdés
Szakítottam a párommal, mert lekezelő volt, féltékeny, bizalmatlan stb. Nehezen szántam rá magaü, mert nagyon szeretem, de eljöttem tőle. Utánam jött este, zokog, hogy menjek haza, pánikrohamai vannak, nem tud nélkülem élni stb. Átlátok rajta, de nem tudom miért saajnáltatja le magát. Nagyon szeretem, de nem vagyunk boldogok egymással. Hogy ne törjek meg?
2017. júl. 9. 21:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez bizony érzelmi zsarolás. Ne hagyd hogy befolyásoljon.
2017. júl. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az.
2017. júl. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az. Pont.


"Hogy ne törjek meg?"


Egyszerűen.

Ha elbuksz, azt ketten fogjátok megszívni: te azért, mert nyelheted tovább a ... amit eddig. Ő pedig azért, mert ha működik ez a stratégiája, akkor nem fog tudni felnőni a büdös életben sem.

2017. júl. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

teher alatt nő a pálma - most utoljára még azzal segítesz neki, hogy próbáljon felelős emberként viselkedni.

A veled kapcsolatos viselkedése nem fog változni, boldog nem leszel vele, tehát visszamenni tök értelmetlen volna.

2017. júl. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az, ráadéul kökemény játszma, amibe ha belemész, egy életre tönkreteszed kettötöket.

Magadat mert zsarolhat ameddig akar, öt meg mert simán játszhat másokkal következmények nélkül.


Hagyd el, ha sir, igy járt, .ajd talál mást.

2017. júl. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!