Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek az nyomulás, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az nyomulás, ha elvárom egy kapcsolatban, hogy minden nap beszéljünk, amikor csak tudunk és chaten válaszoljunk egymás üzeneteire?

Figyelt kérdés
Én bunkóságnak és nemtörődömségnek veszem, ha valaki órákig, vagy akár 1 teljes napig nem válaszol az üzenetemre, holott online van többször is és nincs dolga, otthon pihen. Legalábbis ezt állítja. Ha mondjuk minden nap találkoznánk, akkor nem érdekelne a dolog, de csak heti 1-2x látjuk egymást. Egyébként hozzáteszem, hogy gyakrabban is lehetne. Jogosan érzem úgy, hogy nem érdeklem eléggé az illetőt?

2017. júl. 10. 09:01
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyjából jogos, de ha mindig beszélsz valakivel lehet megunod. Engem is zavar ha valaki órákig, napokig nem válaszol az üzenetemre, de látta azt.
2017. júl. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
68%
Ez kevés, mint apácazárdában a fitymacsattogás. Az is lehet, hogy van valakije, de hogy fontos nem vagy neki, az is biztos.
2017. júl. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
#12 ezen jót nevettem :D De igazad van, sajnos.
2017. júl. 10. 10:33
 14/18 anonim ***** válasza:
34%

én nem bírnám az ilyet, nem szeretem ha a fejemre nőnek

órákig nem válaszol, na ez nekem ovis szint

dolgozó felnőttek szoktak órákig csinálni valamit

2017. júl. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..


Itt a másik kérdés, a részletek szinte hajszál pontosan egyeznek, még a reagálási stílusod is tök ugyanaz.

Ne kérdezd meg állandóan, meg igazából te is látod a szitut, nem vagy neki elég fontos. Sőt, semennyire sem. Kicsit ellötyög veled, a úgy van kedve, de semmi komoly. Az is lehet hogy van más lány is a képbe, azért nem ér rá csak úgy visszaírni meg sűrűbben találkozni.

2017. júl. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Szerintem sem tul kedves tole.. megmondhatna hogy neki ez sok es eleg lenne egy sms naponta.. akkor mar mindeki tudna hol a helye. Te is tudnal donteni kell- e neked egy ilyen langyos kapcsolat. Megertem, hogy ennel tobbre vagysz. Ez a fiu szerintem csak szex miatt van veled, es lehet van neki tobb csaj is.
2017. júl. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Marmint mi sem beszelunk mindennap a baratommal, de ennek ellelenere is tudom mit erzunk. Viszont az elejen mindig futott utanam, es ez lenne a normalis ha szerelmes.
2017. júl. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Igen kevés. Ha valakinek unalmas a párjával beszélgetni az már régen rossz. Hogy lehet valakire ráunni akit állítólag szeretsz? Nekem és a páromnak ha időnk engedi a mindennapi találka mellett, majdnem egész nap beszélgetünk. Mindig tudunk miről, szeretünk egymással beszélgetni. És az hogy valaki nem ér rá mert dolgozik stb. csak megsúgom: masszőr vagyok és volt hogy munka közben írtam vissza a páromnak..erről ennyit. Mindent meg lehet oldani és mindenre lehet időnk ha mi úgy akarjuk...
2017. júl. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!