Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha emiatt nem akar szeretkezni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha emiatt nem akar szeretkezni velem, túl élné a kapcsolatunk hosszú évekig?

Figyelt kérdés

Párom eléggé fél attól, hogy teherbe esek, pedig bogyót is szedek, és sosem élvez belém, egy kis ideje már nem voltunk úgy együtt, nem régóta, de pár napja, és ma feljött a téma, és mondta, ha nem csináljuk, tuti nem lesz semmi baj...

Ez oké, de még fiatalok vagyunk, és vagy 5-10 év a gyerekig, és gyerek után az újabb gyerekig, megint semmi?

Ezt jó eséllyel, nem azért mert nekem a szex is fontosabb a szerelemnél, de hozzátartozik, és úgy vélem nem élné túl a kapcsolatunk, de szerintem az itt lévő kapcsolatokból 10-ből 7 minimum nem lenne meg szex nélkül, főleg ilyen furcsa indokkal, amit megértek, de nem izgulhat az ember állandóan ezen, megtesszük amit megtudunk, nem valószínű, hogy így teherbe esnék.


2017. júl. 10. 17:19
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
36%
Most ezt nem èrtem teljesen. Csak beléd élvezni nem akar, vagy már szeretkezni sem?
2017. júl. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 A kérdező kommentje:
szeretkezni sem.
2017. júl. 10. 17:45
 13/39 anonim ***** válasza:
46%
Akkor te jól át lettél most verve, ugyanis egy pasinak szinte semmi vesztenivalója nincs, ha besikerül egy gyerek. Max. 20-30 ezer gyerektartás. Nem kíván téged, vége a kapcsolatnak.
2017. júl. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :(
2017. júl. 10. 17:53
 15/39 anonim ***** válasza:
57%
Az is lehet, hogy van valakije, de az is, hogy valaki beparáztatta, esetleg történt ilyen a környezetében. Én megkérdezném tőle kerek-perec, hogy ez honnan jött ilyen hirtelen, és ha olyan választ adna, amit nem érzek egyenesnek, akkor inkább szakítanék. Az a baj, hogy az elhidegülés is végleges szokott többnyire maradni, nehéz visszacsinálni. Ha így hagyod a helyzetet, akkor csak csalódni fogsz.
2017. júl. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
45%
Te vagy a biztos pont talonban, más nőt meg élvez a hátad mögött.
2017. júl. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
40%

Kicsit nekem is furcsa, hogy egy ideig szeretkeztetek, utána hozta csak fel, hogy fél, hogy teherbe esel. Lehet, hogy attól tart, hogy ki szeretnéd használni a gyerektartás miatt.


Esetleg a szeme láttára vedd be a fogamzásgátlót (ez is elég esetlenül hangzik), mást nem igazán tudok mondani.

És nem, nem normális egy párkapcsolatban, hogy hosszú évekig önmegtartóztatás van, előbb-utóbb máshol keresi mindkét fél a nemi örömöket.


30/F

2017. júl. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
63%

Az én exem is mondott ilyet már, és egy hónapig nem is szexelt. Velem nem, mint kiderült, mással igen.

Nem biztos, hogy erről van szó, de itt valami nagyon nem stimmel.

2017. júl. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim válasza:
14%

Egyszer szexeltem a párommal, utána annyira féltem, hogy teherbe estem, hogy nem engedtem belém hatolni, óvszerrel sem. Ez volt 2 hónapja. Azota csak 69-ezünk, és nekünk ez elég.

Egészen biztosan lehetnek a férfiak is paranoiások, esetleg pszichiáter lehetne a megoldás(?).

2017. júl. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 A kérdező kommentje:

Nem tudom mi lesz a megoldás.

Idővel kiderül. Főleg amiatt, hogy itt valaki írt 1 hónapot , meg több időt, itt 4-5 napról van szó, és lehet hirtelen jött neki egy ilyen gondolata, pontosan ahogy valaki írja, rossz példát látott, vagy olvasott, és beparáztatta a gondolat.

Most várok, ha továbbra is marad a helyzet rákérdezek mi a terve, hogy gondolja, hogy így lehet?

2017. júl. 10. 18:09
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!