Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha emiatt nem akar szeretkezni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha emiatt nem akar szeretkezni velem, túl élné a kapcsolatunk hosszú évekig?

Figyelt kérdés

Párom eléggé fél attól, hogy teherbe esek, pedig bogyót is szedek, és sosem élvez belém, egy kis ideje már nem voltunk úgy együtt, nem régóta, de pár napja, és ma feljött a téma, és mondta, ha nem csináljuk, tuti nem lesz semmi baj...

Ez oké, de még fiatalok vagyunk, és vagy 5-10 év a gyerekig, és gyerek után az újabb gyerekig, megint semmi?

Ezt jó eséllyel, nem azért mert nekem a szex is fontosabb a szerelemnél, de hozzátartozik, és úgy vélem nem élné túl a kapcsolatunk, de szerintem az itt lévő kapcsolatokból 10-ből 7 minimum nem lenne meg szex nélkül, főleg ilyen furcsa indokkal, amit megértek, de nem izgulhat az ember állandóan ezen, megtesszük amit megtudunk, nem valószínű, hogy így teherbe esnék.


2017. júl. 10. 17:19
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
61%
Nem lehet hogy elkapott valamit és nem akarja bevallani?
2017. júl. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
54%

Biztosan felnőttek vagytok?:D 14 évesen még megérteném ezt a felesleges aggódást..De felnőttként eléggé gáz.

Nem akar még gyereket, megértem.De elég sok fajta védekezési módszer létezik,amiket kombinálva egymással kb 0% az esély,hogy baj lesz.

Tabletta mellett lehetne használni spermicid krémet, kúpot+ megszakításos védekezés.

Vagy tabletta és spermicides óvszer. De van még pár lehetőség..

Nem tudom feltűnt -e neki, de kb az összes felnőtt ember szexel rendszeresen, mégsem potyogtatja mindenki a gyerekeket évente. 21.század, lehet védekezni..

ha nem bízik benned a bogyó miatt,akkor húzzon gumit

btw nem normális a párod.

2017. júl. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
47%
Nem csak a hüvelyi behatolás a szeretkezés. Ezer más formája is van. Ha tényleg ez a probléma, akkor legyetek kreatívak, és megoldva az ügy :)
2017. júl. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
3%
amúgy a hüvelyváladékból és egyéb jelekből pontosan meg lehet mondani a termékeny napokat, ez is segíthet, ha fél a teherbe eséstől.
2017. júl. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
41%

Gondolom nem ilyen egyoldalú a sztori.

Kezdjük ott, hogy a férfi reprodukciós jogai odáig terjednek, hogy teherbe esett a nő. Onnantól semmi. Aki nem akar gyereket az nem bízza másra a védekezést, mert a nők gyakran esnek teljesen véletlenül teherbe fogamzásgátló mellett. Aha.

Nyilván gyanúsan sokszor hoztad szóba a gyerektémát, vagy erőltetted hogy belédmenjen, amiről ő hallani sem akar. A tapasztalat azt mutatja, hogy az ilyen nőkben nem szabad megbízni, mert a gyerekláz felülírja náluk a józan észt.

Nem bízik benned, ami érthető. Inkább legyen az ember óvatos, mint később tartásdíjfizető.

2017. júl. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 A kérdező kommentje:
De tudja, hogy én is fiatal vagyok, és még a sulival sem végeztem, és dolgoznom kell előtte, tehát utolsó, értem amit írsz, ezer meg egy ilyen van, de nálunk a párom is gondolja, hogy magammal csesznék ki, nem lenne meg az iskolám amiért eddig tanultam pl, helyette lenne max 20 ezer gyerektartás, viccnek is rossz! Plusz élni is akarok, bőven ráérek, én is parázok sokszor ahogy ő , tehát itt nem azaz aktuális probléma amit írtál, de innen is lehetne tekinteni igazad van, csak, hogy ennyire ismer szerintem.
2017. júl. 10. 18:52
 27/39 anonim válasza:
30%

#19-es vagyok

Nem tudom, miért lettem lepontozva, ha csak javasoltam valamit. De ti tudjátok.

2017. júl. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 A kérdező kommentje:

vagy erőltetted hogy belédmenjen'


Én is akkor vagyok nyugodt, ha nem teszi, nem hogy erőltessem :).

2017. júl. 10. 18:53
 29/39 anonim ***** válasza:
48%
Legirdítom" félrekúrok, de takarítani még jó vagy"
2017. júl. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 A kérdező kommentje:
De nem élünk együtt, és nem vagyunk olyan sok ideje együtt, hogy akkor ne mondaná azt, hogy na ennyi.
2017. júl. 10. 19:00
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!