Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha emiatt nem akar szeretkezni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha emiatt nem akar szeretkezni velem, túl élné a kapcsolatunk hosszú évekig?

Figyelt kérdés

Párom eléggé fél attól, hogy teherbe esek, pedig bogyót is szedek, és sosem élvez belém, egy kis ideje már nem voltunk úgy együtt, nem régóta, de pár napja, és ma feljött a téma, és mondta, ha nem csináljuk, tuti nem lesz semmi baj...

Ez oké, de még fiatalok vagyunk, és vagy 5-10 év a gyerekig, és gyerek után az újabb gyerekig, megint semmi?

Ezt jó eséllyel, nem azért mert nekem a szex is fontosabb a szerelemnél, de hozzátartozik, és úgy vélem nem élné túl a kapcsolatunk, de szerintem az itt lévő kapcsolatokból 10-ből 7 minimum nem lenne meg szex nélkül, főleg ilyen furcsa indokkal, amit megértek, de nem izgulhat az ember állandóan ezen, megtesszük amit megtudunk, nem valószínű, hogy így teherbe esnék.


2017. júl. 10. 17:19
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
39%

egyes kommentelőknek:

Vicces, amikor a férfiak a tartásdíj miatt paráznak a gyerektől. Az eszükbe sem jut, hogy minimum 18 évig azt a kölköt nevelni kéne, gondoskodni róla. Áh, azt majd megoldja nő, fel sem merül, hogy ketten... Nyugi, a nőknek sokkal nagyobb kockázat és szívás a teherbeesés (akár megtartják, akár nem), szóval tutira vigyázni fognak, ők sem hülyék.

2017. júl. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:

Nekem is volt egy barátnőm, akinek az öccse kint élt külföldön a párjával. Az egyik megtervezett időpontban nem jöttek haza orvoshoz, és ezért a srác szintén hetekig nem szexelt vele, mert ő csak óvszerrel és tablettával kombinálva merte ezt megtenni.


Szerintem érdemes lenne ezt átbeszélni, és ha nem más ok áll a háttérben akár egy megbízható nőgyógyászhoz vagy egy párkapcsolati tanácsadóhoz elmenni, ha nagyon meg akarod menteni a kapcsolatot, és nem változik a helyzet. Persze tényleg lehet más módon örömet szerezni egymásnak. Esetleg felvetheted, hogy próbáljátok. ki úgy, ha nem megy bele legalább tudod, hogy nem ez a probléma.

2017. júl. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
A srác hetekig nem szexelt a barátnőjével, nem a vele.
2017. júl. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
66%
Jaj de rossz duma. Fiatal a Vagy azért veszed be, majd 15 év múlva röhögsz ezen, hogy hogy tudtad bevenni ezt a dumát. Csal, tök egyértelmű, nem hagy még ott mert vacilál kettőtök közt vagy a másik csajt nem érzi biztosnak. Ő lelkileg kötődik máshova azért nem nyúl Hozzád, de megtart mert valószínű a másik csak meg Ő hozzá nem kötődik úgy. Ki vár, ha az a csaj belé szeretne, akkor Te ejtve Vagy. Most megtart, mert partner vagy egy rossz dumához, beveszed, és két szék közt nem akar a pad alá esni.
2017. júl. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
94%

Valószínűleg elkapott valamit, és azért nem akar szexelni, hogy titkolja.


Egyébként nem sokat ér az a kapcsolat, ahol ekkora tragédia, ha teherbeesel. Ennyire nem akar tőled gyereket?

2017. júl. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 A kérdező kommentje:
Csak nem ilyen fiatalon, és igaza van, bőven ráérünk, ez akkor lenne probléma, ha 5 év múlva merülne fel.
2017. júl. 10. 22:09
 37/39 anonim ***** válasza:
Előbb utóbb nagyon kevés lesz, és akkor mással kell majd kielégítened szükségleteidet. Persze ettől még lehettek szuper párkapcsolatban, csak nem monogám típusúban :)
2017. júl. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
Szexel a srác, csak nem Veled kérdező. Totál egyértelmű a szituáció.
2017. júl. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
Ekkora hülyeséget én még nem hallottam. Szimplán nem kíván téged.
2017. júl. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!