Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk ha ilyen lenne a barátnőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ha ilyen lenne a barátnőtök ti hogy éreznétek helyénvaló ez?

Figyelt kérdés

Sràcok titeket nem zavarna, ha a barátnőtök SOSEM lenne féltékeny vagy legalábbis sosem mutatta ki?


Màr már annyira bízik benned,hogy nagyon naívnak látszik, vakon bízik benned.


Elmehetsz nőkkel akár buliba, találkozhatsz bárkivel nem áll utadba,ha későn érsz haza akkor is csak megkérdezi hogy érezted magad, de mintha nem lenne gyanakvó, nem lenne bizalmatlan. Aztán az sem zavarja, zavarnà ha megöleled a nő ismerőseid, bármit csináltál sosem poblémázott, de néha már úgy érezted leto××j téged ezzel. Ha a haverokkal mentél sosem hívott fel, nem keresett sosem. Ha egy teljes napig nem vagytok együtt vagy elmegy a szüleihez pár napra és nem vagytok együtt akkor meg nem hív fel pár napig. Csak te keresed, ő mindig azzal jönne,hogy majd személyesen beszéltek, meg nem szeret telefonon beszélgetni.


Titeket nem zavarna???????Nekem tök fura,hogy ilyen a barátnőm :///


F


2017. júl. 10. 22:12
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
23%

Ne légy naív. Azért nem féltékeny, mert úgy gondolja, hogy lúzer vagy, és úgysem kellesz senkinek. Ráadásul át is néz rajtad, nem vagy érték neki.

Akit/amit szeretünk azt féltjük, és nem akarjuk elveszíteni. Gyorsan dobd ki, mielőtt teljesen kasztrál!

2017. júl. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Ebben egyedul a nem keres resz a fura, a tobbi nem. Felnott, normalis kapcsolatokban ez igy mukodik.
2017. júl. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem van egy szeretője ezer nem erdekled annyira, mert inkabb a masik érdekli:/
2017. júl. 11. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
77%

Hidd el a féltékenység csak az önbizalomhiányból fakad, tapasztalatból mondom... örülj neki, hogy a barátnőd sosem féltékenykedik legalább nyugodtabb kapcsolatod lesz vele és a barátnőd is sokkal boldogabb és nyugodtabb melletted. Elég sok nehézséggel, félelemmel és kevés bizalommal jár ez.. nagyon nem jó.

A barátom se féltékeny sosem pedig a barátaim 99% férfiakból áll.

21L

2017. júl. 11. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Vannak emberek akiknek nincs szüksége állandó kontaktra. Van hogy én sem keresem napokig a párom és ő sem engem. Ha történik valami érdekes felhívjuk a másikat elmeséljük de ennyi. Ettől még szeretem és nem szeretném elveszíteni sőt pár nap után nagyon hiányzik hogy beszéljünk ilyenkor írok (vagy ő ír/hív mikor hogy) de én a barátaimmal is van hogy hetekig nem beszélek mert nincs rá igényem. Ettől még hiányoznak néha és találkozni is szeretek velük. Egyszerűen több időt szeretek egyedül tölteni mint társaságban. Ezt eddig mindenki fel tudta dolgozni vagy aki nem az soha nem került közel hozzám.
2017. júl. 11. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én se értem, mi a problémád.
2017. júl. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!