Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hülye vagyok és féltékeny?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülye vagyok és féltékeny? Vagy jogos? Szerintetek merre?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A sztori annyi, hogy a barátnőm sportol. A volt edzője jó egy éve próbálkozott nála. Akkor már jártunk és engem választott, de azóta is tartják a kapcsolatot. SMS, msn. A barátnőm barátként tekint rá. Még annyi, hogy az exedzője kb. 15 évvel idősebb nála és van barátnője. De engem ez az egész akkor is zavar (még ha próbálom is tolerálni), és szerintem azért most sem adta fel teljesen. Kétértelmű üzenetek, stb. bár nem sokat láttam közülük. Volt emiatt pár kisebb veszekedésünk is. Hogyan lehet kezelni ezt a helyzetet? Biztos, hogy nem jelent neki semmit?
2010. máj. 21. 12:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Talán úgy, hogy leülsz a barátnőddel és megbeszéled vele ezt a dolgot. Mond el neki mennyire zavar, hogy még ők tartják a kapcsolatot és még amit akarsz. Az a lényeg, hogy őszinték legyetek egymáshoz.
2010. máj. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jó,de most hogy néz az ki, hogy kb. eltiltom valakitől. Az sem jó megoldás.
2010. máj. 21. 13:26
 3/4 anonim ***** válasza:

engem is idegesítene...

első körben a barátnődet kellene meggyőzni, hogy ez igy nem kúl.

Ha ez nem hat akkor az edzőbát lenne érdemes pofány b@szni egy szívlapáttal.

2010. máj. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ezt nem fogod tudni megoldani konfliktus nélkül.
2010. máj. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!