Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért idegesít ennyire?

Figyelt kérdés
Évek óta együtt vagyunk, szeretjük egymást, jól megvagyunk, viszont az elmúlt 1-2 hónapban halálra idegesít. Nincsenek magánéleti, sem egyéb problémáim. Mikor haza ér, mondok valamit, vagy megkérem valamire, ő rögtön kötekedik, magyarázkodik, ergo tiszta hülyének néz (amit én csinálok, ahogyan én gondolkodom az a hü.lyeség, miközben az ő dolgai teljesen logikátlanok!). Lassan megszólalni se merek. Nem, nem történt vele olyan ami miatt ilyenné vált volna. Ilyenkor ideges leszek, és ennek ellenére ugyanazt az értelmetlen hü.lyeséget újra és újra elmondja, látja hogy majdnem felrobbanok, de akkor is folytatja. Ilyenkor már jóformán sokszor dühöngök, csapkodok, meg ehhez hasonlók. Kb 3 hete vagyok ilyen, ezeket a dolgokat már nehezen viselem. Miért és mitől válhat ilyenné egy férfi?
2017. júl. 12. 19:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért írtad, hogy jól megvagytok, hiszen pont az a lényeg, hogy nem. Hozzád hasonlóan mi sem vagyunk gondolatolvasók, de a leggyakoribb ok, hogy egyszerűen belefásultatok ebbe a kapcsolatba és nem tudtok egymással a mindennapok nyűgjei között is törődni. Így ebben a formában meg nem sok értelme van egy kapcsolatnak. Miért nem ülsz le vele beszélgetni, hogy te látsz egy problémát, szeretnéd megérteni az okokat és szeretnél közös megoldást találni. Felnőtt emberek ezt így csinálják egy tartós párkapcsolatban.
2017. júl. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Minden ilyen után megkérdezem tőle miért kellett már megint kötekednie, kiidegelnie. Erre a válasz csak annyi hogy ő nem, hanem én kötöszködöm és magamat idegesítem fel.
2017. júl. 12. 20:38
 3/6 anonim ***** válasza:
A beszélgetésen higgadt beszélgetést értek, nem pedig hőbörgést meg veszekedést. Ha csak utóbbi megy, akkor nem sok esélyt adok annak, hogy megoldódik a helyzet.
2017. júl. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Volt mikor dühösen aztán máskor nyugodtan kérdeztem. Akkor is ugyanazt válaszolta. Komolyan már attól is ideges lettem. Viszont nem mutattam ki neki.

Olyan mintha direkt csinálná de nem értem miért jó az neki ha idegesnek lát?

2017. júl. 12. 20:53
 5/6 anonim ***** válasza:
Azon kívül,hogy elhidegültetek egymástól,képbe jöhetett egy harmadik is akár.Persze ez csak egy lehetőség.
2017. júl. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Minden ilyen után megkérdezem tőle miért kellett már megint kötekednie, kiidegelnie"


Mondjuk ehelyett a passzív-agresszív támadás meg odaszúrogatás helyett normális hangnemben kéne leülni és beszélgetni. Az NEM normális hangnem, hogy te elfojtod a dühöngésedet!


Jelzem, a leírás alapján nem a pároddal, hanem veled van a gond. Az okát ennyiből nem fogjuk tudni megmondani, de a leírás alapján te vagy az, aki pattanásig van feszülve, és ugrik mindenre.

2017. júl. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!