Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy férfi megbánt egy nőt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soe81 kérdése:

Ha egy férfi megbánt egy nőt, miért nem képes bocsánatot kérni? Ennyire gerinctelen lenne? Többi lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A sztori..

Több hónapig voltam egy pasival úgymond kapcsolatban,akivel ritkán találkoztam munka egyéb elfoglaltság és távolság miatt.Viszont mindennap beszéltünk,mindent..tudtuk mikor van a másiknak rossz,jó kedve ha olyan volt támogattuk egymást,intim együttlét is volt..egy hete kiderült nős!soha nem mondta,pedig tétje nem volt a dolognak.Nem tudom megfogalmazni akkor mi játszódott le bennem..tudomására hoztam tudok a dologról,elküldtem.Vártam,hátha jön egy sajnálom,v.vmi amivel megmagyarázza..de semmi..



2017. júl. 13. 11:31
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Lett vna választásom ha elmondja..volt nős pasim én belementem..nem ez lett vna a gondom...
2017. júl. 13. 12:01
 12/22 anonim ***** válasza:
83%

Mégis miért kéne bocsánatot kérnie?

"volt nős pasim én belementem..nem ez lett vna a gondom..."

Ezek után miért kéne tőled ezen a bolygón bárki is bocsánatot?

2017. júl. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Miért jönne?


Elküldted, mert neked "nem fért bele" - ő pedig elment. Oszt ennyi.

2017. júl. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Azért ebben te is benne vagy. Nem jártál utána "há' minekis, há' olyanjópasiez, bisztos igazatmond"...


És jó lenne, ha nem vetítenéd rá mindenkire, a te bunkó lovagod jellemét!

2017. júl. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
0%
ha van benned gerinc elmondod a felesegenek bosszubol
2017. júl. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Igen,mert nyomoztatnom kellett vna ugye?ezek szerint mindenki mindenkit lecsekkol nem?mivel nem volt miért azt gondolnom,h.nem független nem nyomoztam.
2017. júl. 13. 13:01
 17/22 anonim ***** válasza:
7%
Szánalmas hogy az ilyen férgeknek mindig akar normális nő az életükben, aki meg normális s korrekt annak meg nem.
2017. júl. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Utolsó szerinted a kérdező "normális nő"?

Mert aki belemegy úgy kapcsolatba hogy a másiknak tudja hogy van párja, hát fenntartással kezelném az ilyen nőt! Írta hogy neki ez máskor sem okozott gondot...

2017. júl. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó,akkor ítélkezz,ha tisztában vagy a körülményekkel..jelen esetben nem tudtam,h.nős..a múlt meg múlt..
2017. júl. 13. 17:18
 20/22 anonim ***** válasza:
Ti nem komoly kapcsolatban voltatok, csak amolyan barátság extrákkal. Nem volt nős pasid, mert amíg nem tudtad, hogy nős sem jártatok együtt. Nem tűnt fel, hogy nem visz el magához, több napot nem vagytok együtt, hol nála, hol nálad? nem hív el, nincsenek közös programok akármikor, barátainak, szüleinek nem mutatott be, voltatok kirándulni stb? Feltűnhetett volna ha nem mesél a mindennapjairól. Simán le lehet szűrni ha valami gyanús, ha normális beszélgetések zajlanak. Amúgy aki képes átvágni, attól ne várd azt,hogy azt mondja bocs, hazudtam. Jót röhögnek a haverjaival, hogy na volt még egy naiv nő akit könnyű volt átvágni. Nyilván át is akart vágni, mert tudta, hogy áttud, könnyű préda voltál neki.
2017. júl. 14. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!