Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kivánom a szexet. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

20 éves làny vagyok párommal 2éve vagyunk együtt,ez a leghosszabb kapcsolatom,szeretjük egymást és jól meg vagyunk. Én sose voltam az aki szereti nagyon a szexet..eddig neha neha elmentem..àlltalàban akkor amikor teljesen sotet volt a szobaba.de most mar egyaltalan nem..honapok ota semmi..pedig uj pozokat iktattunk be es sok az elojatek..en meg csak nem is elvezem..sot..van olyan poz(amikor a labam a nyakaba van) hogy rettentoen faj. Nem vagyok stresszes,nem szedek semmilyen gyogyszert,2het mulva megyek nogyogyaszhoz,de addig is tanacsokat kernek,vagy hatha valakivel fordult mar ilyen elo.

Egyszeruen nem szeretem a szexet,es amikor szexelunk alig varom hogy vege legyen..mi lehet a baj?,:( szornyu


2017. júl. 14. 17:20
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Na a nyakaban a labamat en se szeretem, bar nekem a labam faj töle, nem vagyok eleg hajlekony, na. :) Szerintem tök kenyelmetlen...

Szerintem inkabb lelki oka van, mint fizikai, ha eddig sötetben jobban ment. Amugy ö igyekszik legalabb, hogy neked jo legyen, vagy nem nagyon erdekli?

2017. júl. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!