Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Életem eddigi legnagyobb döntése elé kerültem és képtelen vagyok dönteni?

Figyelt kérdés

Próbálom röviden.


Rólam azt kell tudni, hogy sose voltam társasági ember, nem sokat buliztam és soha életemben nem csajoztam, most 20 as éveim elején járok. Életem első kapcsolatában vagyok ami 17 évesen kezdődött és ~5 éve tart. Nincsenek nagy problémák, viszont a szerelem az kihunyt, a szeretet megvan és viszonylag erős (remélem érthető a különbség). Az a baj nagyon lehúzzuk egymást, nem éljük az életünket, egy lakásban rohadtunk egész nap semmit nem csinálunk nincs is kedvem semmihez (természetesen dolgozunk, de a délutánok hétvégék totál semmiből nem állnak, mert sehova nem lenne kedvem menni, sokszor neki se), meghíztunk, azaz amolyan öreg házasok lettünk, szex totál nincs, egyszerűen nincs hozzá gusztusom, már közel se olyan mint fiatalon, de most lett nekem egy kapuzárási pánik. Én 20-on éves vagyok, még nem is kezdtem el élni, nem is szórakoztam ki magam. Való igaz jó is lenne ez a kapcsolat nekem akár még évekig is, mert nincsenek problémák, bár néha majdnem agyvérzést kapok mert olyan hülyeséget tesz, és már instant felkapom a vizet mert képtelen bármiért bocsánatot kérni, ha ő hibázik akkor is én fogom megjárni és nekem lesz a szar, de tényleg úgy élünk mint egy 60 éves házaspár, 0 inger, én előbb utóbb össze omlanék, és rohadtul nem lenne jó 1-2-3 gyerek után kiakadni és kiszállni ebből a dologból, mert ennek biztos ez lenne a vége szerintem, és az sokkal nagyobb gáz lenne.


Akkora választás előtt vagyok és le vagyok fagyva, tudom én vagyok a barom semmi kétség, de mikor belekortyolok egy komolyabb élet reményébe, mikor egy szép lány rám mosolyog azonnal vágyom rá, ki akarnék törni, de alapból lelkiismeretes vagyok és nem akarok neki rosszat, ez fáj a legjobban, hogy a hülye agyammal neki okozok rosszat. (Bár ő is csinált korábban ilyet, hogy ő ki akart törni mert komolyabbat akart, akkor én kegyetlen megszenvedtem). Más pofátlanul elmenne, de én még konkrétan a lakásban is lábujjhegyen járok, hogy az alattam lakót ne zavarjam akit életemben nem láttam még, hát akkor így hogy képzeljem el, hogy egy embert összetörök lelkileg.



2017. júl. 15. 19:18
1 2
 11/12 Diavolino44 ***** válasza:
82%

Huhu.. idogeppel visszamrntem volna az idobe???? Nah jo nem, mert soha nem hiztam meg, de a tobbi stimmel. Tudod mi volt az en sztorim vege, osszevesztunk egy semmisegen, en szakitottam. S ket hetre ra osszejottem egy masik lannyal akivel folytatodott a tortenet elolrol.


Itt most nyilvan, nem fogok erveket felhozni, hogy szeressetek egymast, mert ami nem mukodik az nem mukodik. A szexualitast visszahozni, nah az nem sok embernek sikerult, mert az oszton, a szeretet tudod manipulalni, de a farkadat nem.


Eddig egy olyan szakitasban volt reszem, ahol leultunk, s en szakitottam, razott az ideg konkretan. De ugy voltam vele, o megalazott mar eppen eleget azzal, hogy 2 eve nem volt semmilyen szex, plussz veszekedesek majd mindennap. Sirt, de tudtam, hogy csak ez a jo dontes neki is nekem is. Egy dolgot jegyezz meg, ha egy no akar talalni maganak pasit fog is. Lehet majd aldozatokat kell erte hoznia, de nagyobb esellyel talal pasit mint te not. Felmegy egy tarskeresore, s jonnek a levelek, o meg kivalasztja, ki az aki nem csak szexet akar. Ennyi.

Szerintem te is csinald igy, ahogy en az egyik kis veszekedes alkalmaval hirtelen torj ki mint egy vulkan, mert maskulonben, nagyon nagy lelkiero kell ahhoz, hogy felbonts egy olyan dolgot amibe beleragadtal. Az a tisztessegesebb, de meg most is kiraz a hideg mikor arra az estere gondolok.


En mar harminc eleje vagyok, total egyedul. S jol erzem magam, eljarok szorakozni, tancolni, ismerkedni, turazni, csajozgatni, flortolgetni. Nem vagyok boldogtalanabb mint mikor leultunk sorozatokat nezni az exekkel.

2017. júl. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
hogy alakult?
2021. okt. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!