Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Terveznétek hosszú távra egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terveznétek hosszú távra egy ilyen fiúval?

Figyelt kérdés
Pár hete megismerkedtem egy fiúval, első látásra és találkozásra nagyon szimpatikusnak tűnt. Picit jobban megismertük egymást, kiderült róla, hogy az édesapja halála után rengeteget örökölt. Sok cégben részvényes, van pár saját cége, ezen kívül nem kevés ingatlanja van, amit bérelnek tőle. Mindezzel nem is lenne baj, de szóba jöttek a jövőbeli tervek és ő elmondta, hogy nincs semmi célja a jövőre nézve. Neki ez így jó, ahogy van, dolgozni egyáltalán nem akar. Szeretne családot, gyerekeket és egy nőt, aki szereti (ezt ő mondta így). Nem kicsit ledöbbentem, mikor ezt előadta nekem. Nekem negyed ennyi hátterem sincs, mégis tele vagyok tervekkel, jelenleg is tanulok, mellette dolgozom, magamat tartom el. Mérnök-informatikusként diplomázott pár éve, de kijelentette, hogy ő biztos nem fog a szakmájában dolgozni, csak elvégezte, hogy legyen egy papírja. Egyébként egy nagyon kedves, aranyos és értelmes ember, és nagyon visszahúzódóan viselkedik. Van egy keresztlánya is, akivel öröm nézni, ahogy bánik. De mindezek ellenére nem tudom, hogy akarjak-e bármi komolyat egy ilyen embertől, aki 27 évesen kijelenti, hogy nincs semmi célja a jövőre nézve.
2017. júl. 15. 21:45
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

En meg urhajos vagyok, most is kb. 400 km-es magassagbol irogatok nektek az ISS-rol.


Kerdezo, az mit jelent, hogy picit jobban megismertetek egymast? Meghivott homarra es kaviarra es az orosz pezsgo kortyolgatasa kozben meselte el neked a vagyoni helyzetet? Mert gondolom, hogy a srac nem mekis hamburgert tol.

2017. júl. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kérdés is bizonyítja, hogy nektek nőknek tényleg semmi sem jó. Keress magadnak valami vidéki felkapaszkodott, törtető manager gyereket. Vele a kapcsolat elején a fellegekben járhatsz, mindennap csodálhatod a hatalmas munkabírását, meg álmodozhatsz, hogy majd megváltjátok a világot. Aztán mikor majd elszáll a rózsaszín köd, belefásulsz a mindennapi robotba, akkor nyugodt szívvel csald meg az első jöttmenttel és hibáztasd őt, amiért nem törődött veled a sok túlóra mellett.
2017. júl. 16. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

"Ez a kérdés is bizonyítja, hogy nektek nőknek tényleg semmi sem jó."


Dehogynem, a fent leirt alruhas kiralyfirol szivesen olvasunk tizenevesen romantikus lanyregenyekben meg mesekben. Aztan csak felnovunk mi is es kritikval fogadjuk azt, amit a ferfi allit magarol az ismerkedes szakaszaban. A mezesmadzagra az okos no nem csap le, mert megvizsgalja, hogy milyen kelepcet rejt a madzag vege.

2017. júl. 16. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

De van célja, a család. Miért tűzne ki célokat az anyagiak hajhászására, ha azzal már eleve rendelkezik ?

30/f

2017. júl. 16. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nem valami megfontolt,annyi szent.Ha ilyen ambiciózus lennék,biztos nem kéne kapcsolatra egy ilyen csávó,csak havernak.Mert ha mondjuk találna valami hobbit mellé,amihez kell fejlesztenie magát az embernek,az is egy más tészta,mintha csak teng-leng a nagy világban.
2017. júl. 16. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Igen, hihető, hogy ezen az oldalon mindenki multimilliomos. Köszi az esti mesét Baby.
2017. júl. 16. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Tehát, az életnek csak a munka lehet a célja, értelme? Kommunista vagy? :D
2017. júl. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!