Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kezdenétek egy társaság-...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdenétek egy társaság- és emberkerülő barátnővel?

Figyelt kérdés

A barátnőm sokkal zárkózottabb nálam, nincsenek barátai, barátnői, nem szeret sehova eljárni szórakozni, különféle kifogásokkal mindent olyan program alól kibújik, amiben kettőnkön kívül bárki más is részt venne. Ha egyedül akarok ilyenekre menni, féltékenyen, sértetten reagál, de ő nem hajlandó velem menni sehova emberek közé.


Ti mit tennétek? Volt vagy van nektek ilyen párkapcsolatotok?



2017. júl. 16. 22:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
60%
Kezdjük ott, hogy mielőtt belekezdesz egy kapcsolatba, érdemes lenne megismerni egymást. Ha összepasszoltok, akkor lehet járni, de ti egyértelműen ég és föld vagytok, megváltoztatni őt ne akard, vagy elfogadod ilyennek, vagy keresel mást.
2017. júl. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%
Én pont ilyen helyzetben vagyok. Barátnöm lehetetlenség kirángatni. Bár mindenhiva elenged, megbízik bennem :) 1 éve rángatom ideoda eredménytelen. Törödj bele. Viszont érd el h te viszont mehess ise oda
2017. júl. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
31%
volt ilyen csajom, ha 10x nem dobtam akkor 1x se. végül nyílván sikerült megszabadulni tőle. szerintem menekülj amíg nem késő
2017. júl. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
37%
Én is szakítanék vele, nagyon nem illetek össze, később még rosszabb is lehet.
2017. júl. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
48%
Ebből a párkapcsolatból kilépnék a helyedben. Nagyon nem illetek össze, és ezt ő még bután is kezeli :(
2017. júl. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Önmagában a társaság/emberkerülés még nem lenne probléma, de hogy ő nem hajlandó elfogadni téged olyannak, amilyen vagy - az már gáz.


Mert hát annak a bizonyos elfogadásnak is kétirányúnak kell lennie, nem csak az egyik fél ebkötelessége a dolog.

2017. júl. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
64%
Elvenném feleségül, imádnám.
2017. júl. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
54%
En nem tudnek zarkozott emberrel egyutt lenni. Keressen maganak egy otthonulos fiut.
2017. júl. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is hasonló lehetek, mint a barátnőd. Engem elkezdett zavarni ez a probléma, ugy döntöttem, hogy változtatni fogok rajta. Ugyanis hozzám hasonlóan bezárkózó emberrel nem tudnék együtt lenni, mivel nem tartom egészségesnek, ha két ember, ráadásul fiatalok, begubózva éli az életét, elzárkózva a világtól. Aki viszont nyitottabb ember, nem fogja ezt jó szemmel nézni. Nem lehet úgy normális kapcsolatot kialakítani, ha otthon ülve sajnálom magam, amiért a párom jól érzi magát és élményekben gazdag életet él. Úgyhogy kicsit ki kell lépni olykor a komfortzónánkból, kompromisszumokat kell kötni. :) Ha nagyon nincs kedvem vele menni, akkor nem erőszakolom rá az akaratomat, hadd érezze jól magát. Amióta így gondolkodom, a féltékenység érzése is csökkent bennem, és nem vagyok olyan sértődékeny sem, mint régen. Én jobban érzem magam így a bőrömben, hiszen egy rendes párkapcsolatot tudtam így kialakítani, anélkül, hogy kisajátítanám a párom. :) Mellesleg bennem kialakult az igény arra, hogy legyenek barátaim, és próbálok kihasználni minden erre alkalmas lehetőséget, pl. szívesen megismerem az ő barátait, egyedül nem tudnék tenni érte, hiszen nem vagyok az az eljárkálós, könnyen ismerkedő ember.

N

2017. júl. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
82%
Imádnám!
2017. júl. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!