Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kezdenétek egy társaság-...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdenétek egy társaság- és emberkerülő barátnővel?

Figyelt kérdés

A barátnőm sokkal zárkózottabb nálam, nincsenek barátai, barátnői, nem szeret sehova eljárni szórakozni, különféle kifogásokkal mindent olyan program alól kibújik, amiben kettőnkön kívül bárki más is részt venne. Ha egyedül akarok ilyenekre menni, féltékenyen, sértetten reagál, de ő nem hajlandó velem menni sehova emberek közé.


Ti mit tennétek? Volt vagy van nektek ilyen párkapcsolatotok?



2017. júl. 16. 22:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ha a szexben is ilyen, off-olnám. Bár erős a gyanúm hogy ilyen...tapasztalat.
2018. máj. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

#11:


Nem, szexben nem ilyen, kimondottan szereti a szexet, jó is vele, ott semmi hiányossága nincs. De nehezen barátkozom meg a helyzettel, hogy szinte minden ágyon kívül töltött idő csak tehetetlen vergődés, azon való tanakodás, mit csináljunk. Ami programot kitalálok, arra biztos van három oka, miért nem jó, ő meg nem talál ki semmit. Ugyanakkor minden vasárnap este azon búslakodik, hogy ez a hétvége is eltelt értelmes program nélkül.


Én régen, amíg nem volt semmim, rengeteget jártam a természetet, mentem ide, oda, találkoztam ismerőseimmel, neki ezekre nem nagyon van igénye. Már nem tudom, mi a vágya, mi lenne neki az ideális.

2018. máj. 31. 16:51
 13/13 anonim ***** válasza:

Majd ő megoldja magának. Te is oldd meg magadnak, amire szükséged van!


Ennyi időbután már neki kell kezdeményezni, ha szeretne valamit. Túl sokáig próbálkoztál.

2018. jún. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!