Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megbocsátanátok ezt? Lenyelnétek vagy szakítanátok? (többi lent)

Figyelt kérdés
A barátom elmondta, hogy kb. 2 hónapja majdnem szakított velem egy másik lány miatt, de nem tette meg, mert nehéz vizsga előtt álltam. Most meg azt mondja azóta helyre jöttek a dolgok és már nem akar szakítani, de ezt én nagyon nehezen nyelem le, nem tudom mit tegyek.

2017. júl. 17. 09:28
1 2
 11/17 A legrosszabb ***** válasza:
77%

Egyetértek az #5-össel. Ebben a "párkapcsolatban" te már csak egy tartalékolt nőcske vagy, akibe azért néha még bele fogja dugni a farkát, ha nincs más.


De még ez a mese, hogy nem jött össze a másik csajjal... :D Vagy inkább a másik csaj nem akart vele összejönni, így már hihetőbb lenne.

2017. júl. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
A csajjal mégsem jött össze ezért marad veled. Egészen addig míg megint nem talál valaki mást. Én nem várnám meg, de te tudod. Egyébként vágod h a csaj miatt dobott volna? Nem azért mert problémák voltak.....Azokat meg kell beszélni talán. Na mindegy.
2017. júl. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Nem épp monogám a kapcsolatotok. Párod szerint ezzel semmi baj sincs 😃 szerintem meg rohadtul van, méghozzá az, hogy láthatóan nem beszéltétek meg!


Szóval beszéljétek meg, hogy milyen párkapcsolatban szeretnétek élni!


És ha neked csak a monogám elfogadható, neki pedig az nem okés, akkor nem illetek össze :(

2017. júl. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Liánozik.

Addig nem engedi el az indát, amíg a másikat biztosan meg nem fogja.

Remélem átmegy a hasonlat..

Akiben ez egyszer is komolyan felmerül,az nem szeret igazán és le fog lépni később más nő miatt..Valószínű a csajjal sem jött volna végül össze,azért is maradt veled.

Én szerintem hagynám hadd menjen.

2017. júl. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Hát tedd föl neki a nagy kérdést, hogy így, a vizsga után mi a nagy helyzet? Mert most mehet, ha akar...
2017. júl. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
K.U.K.A, van még kérdés?!
2017. júl. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Ha nem régóta vagytok együtt, ha nincs konkrétan közös múlt, akkor nem gondolkoznék sokáig.

Aki egyszer megtette (volna) ... Mindenki megérdemel egy normális, hűséges partnert! Te se add alább, Kedves Kérdező!

2017. júl. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!