Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A megbeszélt programot miatta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A megbeszélt programot miatta halasztjuk. Jogos a felháborodásom?

Figyelt kérdés

A barátommal tegnap megbeszéltük, hogy ma fürödni megyünk 14 órától.

Akkor találkoznánk.

Tegnap este közölte, hogy ő kora reggel 7 körül elmegy az apjaval es a bátyjával ide-oda, de kb. 14re végez. Ma regg felhívtam, mondta is hogy jó lesz a 14. Aztán most beszéltünk és mondtam neki hogy 14re elkészülök megminden erre a válasza az volt hogy attól függ hogy ő végez 14ig vagy sem. Erre kiakadtam. Direkt megvolt beszélve erre előtte pár órával változtat. Utálom az ilyet és tudja jól. Szerintem felnőtt emberek már tudnak tervezni előre.


2017. júl. 17. 11:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Max akkor lennék rá mérges ha többször előfordul ez és mint most is nem tud időben szólni. Ha te nem hívod ő nem fog hogy késik?
2017. júl. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nálunk nem egyszer fodult ez elő a párommal, hogy megebszéltünk egy programot és ő lemondta, mert végül nem úgy alakult a napja ahogy eltervezte! Tudom, hogy nem azért mondta le, mert nem akar látni, annyira ismerem már, így felháborodni sem szoktam. :-) Szerintem neked sem kéne, találd fel magad, nem fog összedőlni a világ, mert nem találkoztok!
2017. júl. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
49%

Jézusom ilyenért hisztizni. Micsoda problémàd van ba#meg.


19/L

2017. júl. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Szerintem jogos a felháborodás. Nem utálok annál semmit jobban, mikor valamit megbeszélünk, elhatározunk, aztán a másik változtat rajta. Főleg ennyivel előtte.


Ez az egyik legidegesítőbb dolog számomra. Már csak azért is, mert ha én megígérek valamit, akkor azt be is tartom, így ezt mástól is elvárom.


Nyilván van pár kivétel, súlyos sérülés, vagy haláleset. Más nem.

2017. júl. 18. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!