Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Veletek volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek volt már olyan, hogy tök jól indult az ismerkedés, de megijedtetek egy kapcsolattól és inkább kihátráltatok?

Figyelt kérdés

2017. júl. 17. 17:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Volt ilyen. Nem is rég. Megbántam. 39. F
2017. júl. 20. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

4-esnek.

egyáltalán nem biztos,hogy benned van a hiba.miért lenne igy?tök normális,hpgy egy ideig minden csupa szuperség-majd idővel már elkezd látni az ember és bizony észrevesz olyat is amit eddig nem.namármost ha ez elkezd neked nem tetszeni sőt nem szeretnéd elviselni sem vagy még tolerálni sem? akkor szerintem ez nem baj és nem hiba.ha valakit megszeretsz akkor majd figyeld meg ezek szinte maguktól jönnek és kialakulnak-de ezt erőltetni felesleges.vannak elvárások.na bumm ha te ezeknek nem felelsz meg az kicsit se zavarjon és ne akarj mindenki kedvére viselkedni.majd te tudod ki az aki neked kell és érdemesnek tartod azt is,hogy a rossz tulajdonságait elviseld mert annyi sok jó van és annyira kedveled.nyugi.lesz majd ilyen is.

nem kell parázni és főleg nem kell körbenézni és idegelni magad,hogy hát jaj mindenki igy csinálja.

csinálják.

te meg másképp csinálod.

2017. júl. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

4-es vagyok


Köszönöm szépen a kedves szavakat! Be kell ismernem, hogy részemről azért volt ebben pánik is, azóta megnyugodtam és most alakulgatnak a dolgok tovább. :)

2017. júl. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!