Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A ti kapcsolatotokban szoktato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ti kapcsolatotokban szoktatok lájkolni másokat/párotok más nőket?

Figyelt kérdés

Milyen jellegű képet? Bikinis képet is, avagy arcos képet, vagy van olyan, hogy valakinél mindent lájkol?

(Volt barátomnál volt 1-2 lány, akiket zsinórba végig lájkolt 15 képüket néztem meg kb de minden ott volt a pacsi.

Nálatok hogy van ez?


2017. júl. 17. 18:06
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nincs korlátozás. De olyan emberek vagyunk, akik nem szeretik a kihívó képeket, testükkel felvágós ismerősöket, szóval amúgy se tetszikelnénk ilyeneket
2017. júl. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Volt egy ilyen ismerősöm, aki mindig lájkolt mindenkit, mellette menyasszonya van, már mikor rám írt, azt hiszem névnapom alkalmából, tök idegen a srác meg minden 3 000 puszis fejjel... Nem tudom nálam ilyen sem fér bele a keretbe
2017. júl. 17. 22:23
 13/16 anonim ***** válasza:
50%
#9 - vagyis kizsaroltad és kihisztizted, hogy szerencsétlenje ne lájkolja mások képeit? Neked aztán magas önbizalmad lehet. :D De azt ugye megengeded életed párjának, hogy ha a munkahelyén szót váltson a kolléganőivel?
2017. júl. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Utolsó: de ha valakit zavar, és a párjának ez nem olyan fontos, hisztizze inkább ki, legelején én is szóltam páromnak, és azt válaszolta, nem is szokott feljárni, messengeren megnézi ha írnak neki, illetve facebookon a videókat nézi meg, nem azért jár fel, hogy ott sorakozzon mások lájklistáján.

Valahogy meg is értem, én sem lájkolok egy férfit sem, lájkolja a barátnője, meg aki akar tőle valamit.

2017. júl. 18. 09:43
 15/16 anonim ***** válasza:
Azért az nem úgy van, hogy csak annak a fotóját lájkoljuk, akitől "akarunk valamit". Ha én férfiként egy férfiismerősöm fotóját lájkolom, az azt jelentené, hogy meg akarom dugni? :O
2017. júl. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Volt, de ezek jó ismerősök érdekes képei voltak. Pl. jópofa nyaralós képek, karácsonyi üdvözlet gyerekkel a kezében stb :D. Félmeztelen, pózolós stb. képeket soha. Párom meg nincs fenn egy közösségi oldalon sem :).
2017. júl. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!