Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szólnátok a párotoknak ezért,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szólnátok a párotoknak ezért, vagy alaptalan, hülyeség lenne?

Figyelt kérdés

Párommal szoktunk beszélgetni facebookon,mert még nem költöztünk össze, így kommunikálunk ingyen, meg szerintem mások is. Nem ez a lényeg, hanem, hogy sokszor van, hogy elküldök neki valamit, azt hiszem azért nem válaszol rá, mert nincs fent, közbe ha megnézegetem fél órákon keresztül elérhetőnek mutatja az alkalmazás.

De a bibi ott van, hogy soha senki mást, és őt sem, ha épp velem van, vagy ha ténylegesen olyan dolga van, amiközben nem tudja használni.


Tudom, hogy nem életem legnagyobb problémája, de mégis zavaró, előfordulhat, hogy valaki annyira leköti ilyenkor, hogy elfelejt átkattintani, hogy elolvassa mit írtam, és válaszoljon?

Előfordulhat , hogy pont nála, ilyen gyakran nem jó az alkalmazás, és igazából már 30 perce mást csinál, de még aktívnak jelzi? (ezt kétlem )


2017. júl. 17. 19:49
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

fentről a 3.

Köszönöm.

Nem nézem állandóan, csak feltűnt, ránéztem, azaz belekattintottam és akkor láttam, és azóta azért ezt megfigyeltem még 2szer, hogy valóban fent van-e, vagy épp akkor jelentkezett be.

Tehát egyszer feltűnt, hogy aktív, de nem jön válasz, azóta csak, hogy meggyőzödjek megnéztem 2-szer, és mindkétszer ugyanez volt.

2017. júl. 17. 20:33
 12/18 A kérdező kommentje:

Most gondoljatok bele, ha ezt nézném állandóan, már nem kaptam volna idegösszeomlást, mert nyilván ennek lennének máshol is jelei, és nem ilyen pici furcsaságokban rejlene. Csak felfigyeltem rá és kész, mégpedig azért, hogy említsem-e neki, hogy vagy a facebook gonoszkodik, vagy ő

:)

2017. júl. 17. 20:34
 13/18 anonim ***** válasza:

Megmondom őszintén, én sem hittem volna hogy van ilyen, de:

Múltkor felmentem barátomhoz, hogy együtt megcsináljuk a beadandót (szaktársak vagyunk), és belépett facebook-ra mert megakadtunk és gondoltuk megkérdezünk valakit. Odanéztem a csetsávra, és nicsak, ott világított a nevem mellett a zöld pötty.. ami azért vicces, mert gépem akkor kikapcsolt állapotban volt, telefonom meg töltött így ki volt kapcsolva a wifi. Aztán figyeltük, és több mint egy fél órán át még "ott voltam", aztán egyszer csak "leléptem". Szóval vannak ilyen furcsaságok.

2017. júl. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Erről eszembe jutattál valamit, és hálás is vagyok érte.

Csak a téren tudtam netezni, mert ott volt wifi, és még nem volt mobilnetem, mire szólt barátnőm a buszon, hogy héj elérhető vagy a facebook, ott a zöld pötty, és én meg már kb 20 perce voltam a téren, ahol netkapcsolatom volt, és tutira nem volt net a buszon , be sem volt kapcsolva a wifi.

Köszönöm ezt a választ, mert innen jutott eszembe, hogy valóban még velem is megtörtént egy ilyen eset .

2017. júl. 17. 22:15
 15/18 vantel válasza:

Tekintsd jó alkalomnak,hogy fejleszthesd lelkivilágodat. Átértékelhesd kapcsolatodat.

Sajnos ezek a funkciók úgy működnek mintha azt mondaná valaki látta párod beszélgetni mással miközben te várakoztál rá.

Amerikai trükk. Elég lenne a készülékre megérkezett jelzés is mint az sms nél.

2017. júl. 18. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
és milyen igazad van.. Tök rossz valóban, hogy ezzel is csomó mindent meghatározunk, lehet abban az időszakban mikor engem mutat elérhetőnek mikor épp ezer felé áll a fejem, párom ugyanezt gondolja, hogy épp mással chatelek.
2017. júl. 18. 09:45
 17/18 anonim ***** válasza:
Én ezért nem fészbukozok meg ilyesmik.Engem ne ellenőizgessen senki meg ne cseszegessen senki hogy a hülyeségeire miért nem ugrok válszolni.
2017. okt. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Azóta kiderült, tök egyszerű oka van, csak annyi, hogy nincs kikapcsolva a háttérbe az alkalmazás, és így elérhetőnek jelzi.
2017. okt. 19. 18:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!