Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kinek van igaza? Döntsétek el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek van igaza? Döntsétek el ti! (Anyagi balhé)

Figyelt kérdés

Barátnőmmel nyaralni voltunk Balatonon. A nyaralást szülei ajándékozták, ők állták a szállást a programot a reggelit és a vacsorát. Mondanom sem kell minden erőmmel próbálkoztam kompenzálni még akkor is ha anyagilag nem állok jelenleg túl fényesen. Így megbeszéltem barátnőmmel, hogy amit csak tudok fizetek. Az oda utat, a vissza utat mindkettőnknek, a kerékpár jegyeket, az idegen forgalmi adód és olyan dolgokban is próbáltam kizárólagosan én költeni mint pl gumimatrac... Természetesen ő is vett ezt-azt de én magamra vállaltam annyit bírtam, megbeszéltük, hogy az ebédeket közösen fizetjük felesbe. Kiszámoltam, hogy így pont elfogy majd a pénzem (vésztartaléknak volt nálam egy húszezres, ha bármi baj történne, de azt nem költhettem el, mert ennyi maradt a fizumból, tehát tulajdonképpen olyan volt mintha ez nem is lenne). Meg is beszéltük így a dolgokat minden szuper volt, az egyik ebédünknél nem volt nála pénz mert csak az én kis zsebes gatyámban tudtam hozni így én fizettem az egészet ezért a végén kedvesen megkértem, hogy majd azt az 500 forintot ha vissza értünk ne felejtsük el, megköszönném ha vissza adná, mert ugye akkor már nem jönnék ki a pénzemből hiszen kiszámoltam, hogy mindet elköltöm az egyéb költségekre. Na ez volt a bűnöm... Óriási balhé kerekedett belőle, hogy lehetek ilyen bunkó ilyen paraszt, ha ő ezt bárkinek elmesélné sírva nevetnének az emberek, hogy én hogy lehetek ilyen...Két napunk totál elszúródott emiatt, azóta sem sikerült dűlőre jutni én képtelen vagyok elismerni, hogy ez valóban egy bunkó éshibás döntés lett volna hogy kedvesen megkrétem, hiszen minden mást vállaltam amit csak tudtam! Kérlek világosítsatok fel, ha én vagyok az idióta.


21F


2017. júl. 18. 09:51
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem, ezen, az 500 Ft-on kár volt "lovagolnod".


Max, ha legközelebb fizettetek volna valamit, beleadta volna azt az 500-at, ha nagyon megszorulsz.


De nem gondolom, hogy lenne értelme ezen ekkora perpatvart csapni, főleg, hogy épp, hogy kijöttök az étteremből.

2017. júl. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
87%

A pofam leszakad toled. Visszakersz tole 500 ft-ot ugy h el lettel hivva? XD

Jezus gyere le xD

2017. júl. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
100%

"hogy lehetek ilyen bunkó ilyen paraszt, " - hogy lehetsz?

Ha ennyire szűkös a helyzet, akkor ne fogadd el az ingyen nyaralást, vagy valahogy guberálj össze 500 Ft-ot.

2017. júl. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 A kérdező kommentje:
De egyszerűen elfogyott volna a pénzem nem értitek?? nem tudtam volna kifizetni amit bevállaltam, így beszéltük meg.
2017. júl. 18. 10:02
 5/56 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem 500 ft annyira semmi már a mai világban, hogy tényleg elég hülyén jön ki, hogy miután majdnem mindent a csaj szülei álltak, még 500 ft-ot is elkérsz tőle...

Legfelkebb a következő kajánál ő fizet, vagy pedig ha elfogy a pénzed akkor szólsz.

De a csajodnak se kellett volna ezen annyira pörögni, hisz tudja hogy mennyire ki vagy számolva.

2017. júl. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 A kérdező kommentje:
A csajnak könnyű, hogy a szülei állták és nem dolgozik még viszont nekem a saját fizumból kellett megoldanom. 30ezret költöttem mindenféle dologra összesen, egyszerűen elfogyott már a pénzem. Mellesleg hozzá teszem, hogy mikor arról volt szó, hogy alkoholt vegyünk kértem, hogy valami olcsóbból oldjuk meg a témát. Rohadt nagy balhé lett belőle, hogy nem a 6ezer forintos finlandiát akartam...Természetesen aztán meg lett véve a 6ezres finalndia...
2017. júl. 18. 10:08
 7/56 anonim ***** válasza:
94%

És ha 20 000 helyett 19 500 marad hó végéig, akkor éhen fogsz halni.

Értem.

2017. júl. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 anonim ***** válasza:
100%
500 forinton nem lovagolnek. Azzal se hatrebb se elorebb nem vagy. Felesleges szarragoskodni masfel euron :D.
2017. júl. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 A kérdező kommentje:
Már a 20ezer sem volt elég...
2017. júl. 18. 10:11
 10/56 anonim ***** válasza:
88%

Marr az h igy beszelsz a lanyrol: h a csajnak konnyu mert bezzeg neki a szulei....

Pf. Bunko vagy. Es ha mar a tomegtol kertel dontest akk fogadd el.

2017. júl. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!