Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Húztak már le titeket is így?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Húztak már le titeket is így? Ti is belementetek, vagy volt eszetek időben szólni?

Figyelt kérdés

Egy kérdésről jutott épp eszembe:


Volt barátom mennyire kipróbált használni vagy/ kihasznált sokszor , és naivan mindig hagytam neki.

Volt egy olyan esetünk,hogy mentünk a dohánybolt felé, úgy voltam vele párom dohányzik biztos vesz egy doboz cigit, igen vett egy doboz cigit, de előtte mikor megálltunk rám nézett, és feltette a kérdést, hogy 'adsz egy ezrest , mert le vagyok égve', hirtelen nem is fogtam fel automatikusan vettem ki a pénztárcámból, annyi eszem nem volt, hogy azt mondjam másra is kell, vagy bármi( főként,mert én nem dohányzom).

Másik ilyen alkalom amikor bementünk boltba, vettem magamnak valami péksütit, pizza szeletet nem tudom, de az ára 220 forint volt, akármi is volt.

Már boltból kifelé menet felhozta, hogy majd ott bent ráérsz odaadni a 220! forintot (szégyen szemre ki is mondta még ezt a pár forintot is, pedig jól keresett, nekem mindig azt mondogatta milyen szerencsés a munkahelyével), és fent aztán még egyszer megemlítette, hogy 'akkor ez 220 volt ugye?', direkt, hogy el ne felejtsem adjam neki gyorsan oda.


Nem voltunk sokat együtt, de én úgy érzem nagyon gáz volt, amit megengedett magának.

Futottatok bele ilyen emberekbe? Hogy van képük ilyen dolgokhoz? (cigis eset példája)


2017. júl. 18. 21:11
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
89%

😂nekem is volt ilyen nyomorèk pasim.

Az anyjával lakott, èn mentem mindig hozzá, otthon fürődtem, otthon ettem... Erre jött neken fèlèv múlva, hogy igazán beszállhatnèk a rezsibe!

Mondom, heeee??

Azt mondta, hogy mi már szinte együtt èlünk ezért be kène szállnom a költsègekbe! Hangsúlyozom, nem ettem ès em fürödtem nála, max.pisiltem.

2017. júl. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
72%
Én erről regényt tudnék írni. Az én exem még 10 Ft-ért is verte a nyálát. Én sokszor vettem ezt-azt neki, soha nem kértem vissza a pénzt, ő meg a 100 Ft-os csokit is sajnálta tőlem, pedig nem volt csóró, 2x annyit keresett, mint én.
2017. júl. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
54%
Nem. Mi vásárolunk egymásnak a párommal, cigit gyakran vesz nekem, kaját is, de mi együtt élünk, én is veszek neki dolgokat. Nem követjük figyelemmel, ki tartozik a másiknak épp, csak ha nagyobb összegekről van szó.
2017. júl. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
55%
Sokszor gyakorlatilag az én pénzemből ivott.Szerencsére ez már csak történelem.
2017. júl. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
81%

szarevők, zsidók mindig is voltak, és lesznek is.

ismerek is pár ilyen férfit a köreimben.

ilyen piti lehúzós emberbe nem futottam még bele, viszont volt egy barátnőm akire több milliót elköltöttem még együtt voltunk.

igaz önszántamból, de így utólag belegondolva mások tapasztalatait és véleményét hallgatva/olvasva, elég nagy hibát követtem el.

mindig is jól kerestem, és hát 99%-ban mindig én vettem mindent, és finanszíroztam az együttléteket a 3-4 év alatt.

talán 4-5 alkalommal volt hogy meghívott valamire, de az se volt több egy fagyinál.

mindig is azt hittem a férfi kötelessége a fizetés minden esetben, ő pedig ezt ki is használta rendesen.

mondjuk a kérdésben említett srác elég szánalmas.

2017. júl. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 Sunshinedoll ***** válasza:
74%

Pfff.

Ez nagyon jellemző az itthoni pasikra egyébként. Mármint egymás között is, nem csak a nőkkel szemben, hanem pasi baráti társaságban.


Egy haverom mesélte, hogy valami baráti összejövetelre egy srác vitt valami italt mint vendég, ugye ez szokás, és számolta, ki mennyit iszik belőle, hogy a végén úgy osszák el az árát.

Mi meg lányok simán viszünk 8-10ezer forintos italt egymásnak vendégségbe és nem ülünk le számológéppel kicentizni, hanem lesz-rajuk, mert barátok vagyunk, nem pedig sz-rrágó gyíkok.

Meg hallottam olyan társaságól, ahol szeletenként szétosztották a pizza árát, és képesek voltak elkérni a saját haverjuktól 350ft-ot meg ilyenek :DDDD Befosok.


De a gyk-n is látok kérdéseket, válaszokat, ahol az ember egy 300ft-os kávét is sajnál egy nőre költeni (ők úgy hívják, hogy "belefektetni" lol), aki iránt elvileg érdeklődik. Ez a tipikus "modern pasi" szindróma. Vagyis a "többet keresek, mint te, jobban megbecsülnek a munkahelyen, jóval ritkábban zaklatnak a munkahelyen és zavarják a munkámat, könnyebben elhelyezkedek egy csomó területen, nagyobb bónuszokat kapok. Hallod, fizessük felesbe a vacsorát, mert feminista, modern gondolkodású vagyok, és szerintem ez így fair" lmao takarodj :D


Mondjuk én nem buktam még bele ilyenbe, de lehet csak azért, mert nem nagyon randizok magyarokkal.

2017. júl. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
23%

Mondjuk nem is csodálkozok azon, hogy egyesek nem találnak magyar férfit maguknak. (mert lehet már a magyaroknak se kellenek a stílusuk és kisugárzásuk miatt) Főleg akiknek ilyen erősen liberális feminista szaguk van.

Igaz a migránsoknak is kell ágyas a szükségleteik végett, szóval ezt a szerepet is vállalnia kell valakinek.

2017. júl. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyet gyorsan le kell építeni
2017. júl. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 Sunshinedoll ***** válasza:
81%

Öhm egyesek nem is keresnek magyar férfit :DDD Nagy különbség.


Te is sajnálsz 300 forintot kávéra, mi? Bevallhatod név nélkül. Senki nem fog meglepődni

:)

2017. júl. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A legrosszabb ***** válasza:
94%
#6: Ennek talán az az oka, hogy a faszik között elég sok a pofátlan alak, akár még haveri körben is, akik mit sem törődve a többiekkel arcátlanul betolják a 40 ezer forintos Gin Mare 3/4-ét. A középiskolás focista osztálytársaim voltak ilyenek, akik rendre felzabálták, bevedelték a chipseket, kajákat, piákat egymás elől, amiket a normálisabb srácok vittek. Ja, nagy királyság volt élvezni a bulit, hogy 3-4 nagyképű f#szkalap focista totál részegre itta magát, a többi 15 kan meg csak pislogott. A következő buliban már mértük a piát igazságosan, a fölényeskedő, önelégült, focista pasikáknak (akikre ti annyira be vagytok gerjedve) meg nem nagyon tetszett a rendszer, de előfordult olyan is, hogy véletlenül kimaradtak a szórásból. :(
2017. júl. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!