Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit javasolnátok a párotoknak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit javasolnátok a párotoknak?

Figyelt kérdés

Én még tanulok az egyetemen, és elég húzós félévem lesz. Ő most kezdene dolgozni szállodai recepcióskét ami azt jelenti, hogy havi 1 teljes szabad hétvégénk lesz. Ezenfelül még 1 szombat meg 1 vasárnap lesz szabis a hétközbeni nap kivételével.

Szeretjük egymást nagyon. De nehezítés, hogy nem egy városban lakunk, szóval a hétvégi ő jön én m3gyek nem tud működni mindig. Tehát hétközben találkoznánk annyi hogy 1 et aludnánk együtt

Jól keresne meg tetszik neki a hely, csak kérdezem én, ha nekem sok tanulnivalóm lesz tehát elfoglalt leszek meg ő is..így szerintetek át tudjuk hidalni az előttünk álló évet?

Mit mondjak neki szerintetek?

Én: lány 25 Ő 22



2017. júl. 20. 12:53
 1/6 anonim ***** válasza:
rajtatok áll, hogy sikerül e ezt megoldani, nem lehetetlen feladat!
2017. júl. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is egyetemre járok jelenleg, az én párom pedig csak most kezdi az egyetemet szeptembertől majd. Plusz amúgy is 50km volt közüttünk eddig, csak hétvégente találkoztunk, most koleszos is lesz, egy komoly egyetemre is fog járni, szóval én is aggódom nagyon..nagyon szurkolok neked is, hogy minden jól alakuljon :)
2017. júl. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyébként szerintem nem lehetetlen feladat, de azért nem lesz könnyű. Kommunikáljatok minél többet, az valamennyit segíteni fog.
2017. júl. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezt mar megkerdezted es ott is mindenki leirta, hogy rajtatok mulik csak.
2017. júl. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
48%
Nyitott kapcsolat? 😃
2017. júl. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi pont fordítva vagyunk. Én vagyok a nő, szállodai recepciós (20). Ő egyetemen tanul (21). Mi egy éve így csináljuk. Megoldható. :)
2017. júl. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!