Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk és férfiak melyik csajjal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk és férfiak melyik csajjal szexelnétek és kivel lennétek párkapcsolatban, kép?

Figyelt kérdés

1 [link]



2 [link]



Melyikkel szexelnétek és melyikkel lennél párkapcsolatban?


Én sajnaaa az első vagyok :((


L/24


2017. júl. 20. 18:34
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettővel szeretkeznék, de csak a 2. járnék.
2017. júl. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%

Leírom ide is, amit üzenetben írtam, mert lehet hogy ott nem válaszolsz.

Napi két étkezéssel kiéhezteted a tested, emiatt minden tápanyagot beépít zsír formájában. Valamint nem fogyókúrázni kell, hanem életmódot váltani helyes, egészséges étrend mellett.

Amit most csinálsz, az egyedül arra jó, hogy pillanatynilag lefogysz egy kicsit, de soha nem fogsz tudni ennél többet és finomabbakat enni, mert minden kis morzsától hízol majd. Valószínűleg már most is így van.

2017. júl. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
mindkettővel, ha ápolt és vonzó. A kép alapján mindkettővel.
2017. júl. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Középút nincs?
2017. júl. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
1-1
2017. júl. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%
Az előző vagyok, elnéztem. 2-2.
2017. júl. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%
A másodikat választanám szexre és párkapcsolatra is!
2017. júl. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a 2.lány jön be mindkét esetre!!!
2017. júl. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
93%

Csakis a vékonnyal.


Engem taszítanak a túlsúlyos emberek :(

2017. júl. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
100%

A fogyózás nagyrészt az étrenden múlik.


A lényeg pedig az, hogy fel kell gyorsítani az anyagcserét.

Ennek két oldala van. Az egyik a sport, fogyózáshoz pedig az aerob mozgásformák. A másik pedig a gyakor kis adagú étkezés.

4-5-szöri, méghozzá úgy, hogy az étkezések közt legalább 2,5-3 óra elteljen (hormonális okok miatt kellenek a szünetek. Ha nincs meg, akkor eredménytelen a diéta)


Hogy mit kell enni, arra pedig rá kell keresni.


Aztán vannak praktikák is, mint pl a reggel felkelés után, de étkezés előtti edzés a leghatékonyabb, mert ilyenkor még zsírból szerez energiát az izom (mint ahogyan a test ezt alvás közben teszi is, szóval ébredés után minél hamarabb)

Vagy pl a 6 után nem kajálunk szabály a zsírbeépülést akadályozza.

És edzés után mindenképp a nyújtás az egyik legfontosabb. Egyrészt nem lesz izomlázad, másrészt elősegíti a fehérjebeépülést az izmokba, hatékonyabb lesz a zsírégetés, formásabb leszel.

2017. júl. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!