Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mondjam el a baratomnak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondjam el a baratomnak, hogy "csoves" vagyok?

Figyelt kérdés

A szuleim nagyon szegenyek. Edesapukam nagyon beteg o mar nem tud dolgozni :( anyukam pedig elado no, de nem keres egyedul olyan sokat,hogy harom embert eltartson. Elkezdtem en is dolgozni ket eve, szerettem volna fosulira menni, de nekem erre sosem volt penzem :( van egy szakmam cukraszkent dolgozok.


Mar egyutt vagyok a baratommal 8 honapja ismerem,de csak 5 honapja vagyunk kapcsolatban. O idosebb nalam es rendor. Nem ezert jottem vele ossze,nem a penze miatt. Voltam parszor a rendorsegen, mert a falunkban betortek a hazunkba es emiatt feljelentest tettunk. Ott ismertem meg a baratomat.


A baratom az elso perctol tudta,hogy szegeny vagyok. Nincsenek szep ruhaim, vagy nagyon divatos ruhak,cipok amiket tudok hordani. Apolt vagyok es vannak cuccaim, de nekem a keresetem tobb mint a fele eddig a szuleimnek ment,hogy kitudjuk fizetni a szamlakat es gyujtogetunk,hogy eltudjunk menni par napra balatonra en meg soha nem voltam ott, de sehol meg.


Egy honappal ezelott ugy alakultak a dolgaim,hogy a baratom megkerte,hogy koltozzek hozza. Mivel nagy volt a tavolsag koztunk es pestre koltoztem hozza.


Az a baj,hogy rosszul tettem hogy oda mentem hozza :( nagyon sokat pazarlok,hasznalom a vizet,aramot,ingyen etkezhetek nala :( megbeszeltem vele,hogy beszallok a rezsibe. De nekem mar most sincsen penzem az edesanyamnak kellett adnom 30 ezer forintot,hogy apukamnak a gyogyszerit kitudja fizetni. Itt vagyok a zsebemben 215 forinttal. A baratom nem tudja,vagy sejti,hogy anyagilag ennyire rosszul allok. Az van,hogy en ugy dontottem haza mennek inkabb a szuleimhez, mert szegyellem ezt,nem tarthat el, nem tudom fizetni a kajat,rezsit. :( Ahhoz a teljes keresetem kellenne. En irtam a baratomnak facebookon,hogy szakitsunk ami nagyon rossz otlet volt, nem orult neki,hogy neten akarom koppintani es nem tudja mi a gond. Tegnap este veszekedtunk kicsit, de nem mertem neki a konkret problemamat elmondani :( nem tudja a szuleimrol,hogy nekik is segitenem kell. Probaltam beszalni a koltsegekbe neha en fizetni a kajat, tartos dolgokat megvettem, vagy vegyszert ami elfogyott es kellenne. A baratom azt hiszi valami rosszat csinaltam, megcsaltam arra is gyanakodott, vagy,hogy en nem szeretem ot? Nem erzem vele jol magam?:( de! Nagyon szeretem ot o az elso baratom. Nagyon szegyellem ezt :( kisebbsegi erzetem is van mellette. Csoves vagyok. Nem is ertem hogy mer felvallalni. Mar elso nap a bekoltozesnel bemutatott a baratainak akik a lakasan voltak. Azt is mondta a baratom,hogy meg nem elt egyutt senkivel, velem nagyon boldog es szerelmes belem. Mindig nagyon kedves es mas velem mint a tobbiekkel..annyira kedves :( soha nem bantott meg, nem tett meg megjegyzest a kulsomre sem..


Vegulis nem tudom,hogy mit mondjak neki :( nagyon hianyozna, de nem is fogok rajta eloskodni!! :( Amugy azert is van keves penzem,mert nekem is gyogyszereket kell szednem ami nagyon sokba kerul. :(


24(L). 33(F)


2017. júl. 22. 20:09
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
De majd meg biztos beszelunk rola,mert kerdezi,hogy mi a gond? Lehet elmondom neki,hogy nincs annyi penzem,hogy beszalljak minden koltsegbe. En sosem fogok fel milkat keresni. De nem is akarok hogy minden errol a fncos penzrol szoljon. :( Most megyek, a baratom mar itthon van. Joejt .
2017. júl. 22. 21:22
 12/19 anonim ***** válasza:
Neked miért kell gyógyszert szedned?
2017. júl. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Ismerős gondolkodás. A helyzet az, hogy a tény eltitkolása akkor is nagyon kényelmes, ha kellemetlen a tény maga. Meg kell szoknod, hogy saját magaddal el tudd fogadtatni, ami van. Főleg, ha nem nagyon van semmid, csak te magad. Erősíteni kell ezt a dolgot és nem szabad semmmiben félrebeszélni. Szerintem ez a kapcsolat megéri, hogy tisztán lásson a másik is. A szakítást, ha nem akarod, akkor ne hozd fel még egyszer. Meg kell mondanod, hogy 215 forintod van és kész. Itt névtelenül el mered mondani, a párodnak meg, akihez odaköltöztél, nem? Vicces ez, nemigaz? Előre és tessék ezt megbeszélni. Erősítsd magad, mert tényleg szükséged lesz rá...
2017. júl. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Ha nem mondod el neki őszintén, hogy milyen helyzetben vagytok, egyfelől nem fogjátok tudni megoldani a problémát, másfelől egy kapcsolatban az alakoskodás, titkolózás sosem vezet jóra. Ha csak úgy elhagyod, akkor meg van egy rossz hírem: nem lesz jobb a következő kapcsolatod sem, mert ugyanez a probléma fog elkísérni. A szüleidet szép, hogy támogatod, de nem neked kell eltartanod őket. Pesten keressél egy jobban fizető melót, tégy bele apait anyait a munkádba, legyél a legjobb cukrász ha kell, tégy meg bármit, haladj, fejlődj, ki kell, hogy hozz magadból többet. De mindenképp beszéld meg a barátoddal, és meglátod, tudtok-e közös megoldást találni. Ettől kapcsolat a kapcsolat. A kérdés, hogy ki akarsz-e lépni ebből a helyzetből vagy csak kipanaszkodtad magad és ennyi.
2017. júl. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Mond el neki oszinten. Segit talalnod jobban fizeto munkat. Illetve anyjkadnak is. Meg esetleg kitalal meg vmit.


Biztos segiteni fog! Kerlek mondd el neki oszinten! Nagyon szornyu,amikor szeretek vkit es szakit velem az illeto!


N

2017. júl. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
14%

Egy dolgot felejtettél el. A férfiakat a pénz nem érdekli. Csak a nőknek fontos a férfi anyagi helyzete, de ez fordítva nem igaz. Ne magadból indulj ki, és mondj el neki mindent. Csak a nők nem akarják, hogy egy férfi "élősködjön" rajtuk, de a férfiak még mindig szívesen eltartják a nőket. Persze csak azt aki méltó rá.

Itt lehet némi problémád vele. De mivel 33 évesen még nem volt nős, ez nem is lesz nagy gond, csak neheztelni fog. Amit a férfi nem tud elviselni, az a hazugság. Az már mindegy, hogy miről hazudsz, de ha kiderül, főleg, hogy régóta átvered, akkor mérges lesz. De az igazi megbánás, és a valódi őszinteség kiengeszteli majd.

Ha nem mondasz el valamit, amiről tudni akar, az is hazugságnak számít.


Elmondod neki, és segíteni fog. Akár ezt a kérdést is megmutathatod neki. Ha komolyan tervezel vele, akkor nincsenek titkaid előtte. Anyagilag is, és máshogy is segíteni fog neked, és a szüleidnek is.

Csak az őszinteség vezet valahova. A hazugságra épített kapcsolat összeomlik. Ha nem most, akkor 20 év múlva, de válás lesz a vége. Az igazság fáj, és rossz, de feldolgozható. A hazudozás meg felemészt mindent.

39F

2017. júl. 23. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Ejj, te lány... hát kiben bízzál, ha nem abban, aki szeret?

Bennünk - totál ismeretlen, noname alakokban? Nemár!


Gondolkodj párban! (Mert hát már "párban" élsz, hiszen ő is ott van.)

Ez azt jelenti, hogy ha nem bírsz valamivel, akkor a problémával már nem egyedül kell szembenézned, hanem VELE EGYÜTT. Mert hát ki segítsen első/nulladik/mínuszegyedik sorban, ha nem ő?

Az a dóga.

Azért van ott veled. Vagy fogalmazhatok úgy is, hogy MELLETTED. Mert hát EZT jelenti a párkapcsolat: nem egyedül, hanem ketten. Akár a Világ ellen is.

2017. júl. 23. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Inkább örülnél hogy magához vett, kirángatott a nyomorból, te meg azzal hálálod meg, hogy hazudgálsz neki. Elárulom, a rendőrök se keresnek sokkal többet!
2017. júl. 23. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Tudod, hogy mennyi egy rendőri fizetés? Ne hidd, hogy 300e..
2017. júl. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!