Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más nők, fel tudtok nézni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más nők, fel tudtok nézni, egy alacsonyabb férfire?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy magas labda, de azért örülnék a komoly válaszoknak, életkor, és nem kiírásával. :-)


Volt már ilyen kapcsolatotok vagy házasság esetleg?


2017. júl. 23. 00:39
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
82%

Azt mondani, hogy egy nő 55 kiló felett nőietlen, nem szimplán sértő, hanem óriási baromság is egyben, tekintve, hogy egy 60-65 kilós, vagy akár nehezebb csaj másodlagos nemi jellegei sok esetben hangsúlyosabbak. Ettől eltekintve én megértem a problémádat, már csak elvből/embertársaim iránti alapvető tiszteletből sem jelentenék ki olyat, hogy XY nem férfi (feltéve, hogy a biológiai neme egyébként férfi :D), legfeljebb azt, hogy nem az én ízlésem. (Más kérdés, hogy amúgy simán képes vagyok 170 alatti, esetleg nálam is alacsonyabb sráchoz vonzódni.)

A jelenségnek, amiről te beszélsz, az az oka, hogy nagyon túl van tolva ez az "ideális női megjelenés" téma manapság, és éppen elég önértékelési zavar származik/zott már ebből ahhoz, hogy a társadalom különösen érzékennyé váljon mindenre, ami ezzel kapcsolatos. Természetesen ez nem jelenti, hogy a férfiak önbecsülésére kártékonyan hatni akár egy fokkal is elfogadhatóbb.

#17 voltam, bár te #16-ként hivatkozol rám.:D

2017. júl. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, eggyel elnéztem, akkor. Persze, hogy ostobaság és még sértő is az 55 kg, egyébként ahogy írtam is, nekem bejön a plussz. A barátnőm is 75 kiló körül van (bár magas is) és látom, hogy az önbecsülésének nem használ, hogy kilókban mérik a nőket. És szerencsémre engem nem érint, de gáznak tartom, hogy akik tényleg nincsenek 170 centik, azokat nem veszik férfi számba. Pedig ha a nőket nem kilókban, akkor a férfiakat sem centikben kellene mérni. Ebben akkor úgy látom, hogy közel azonos az álláspontunk.
2017. júl. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Fel tudok rá nézni emberileg, de romantikus kapcsolatot csak nálam magasabbal tudok elképzelni.
2017. júl. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!