Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire toreláljátok párkapcs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire toreláljátok párkapcsolatban az alkoholt?

Figyelt kérdés

Meg vagyok lőve, párom megint többet iszik. Néha kifakadok, akkor visszavesz, s most megint itt tartunk... 7 éve vagyunk együtt, családra vágyom, egy komoly emberre, de így nem megy. Vagy csak én problémázok?


25n


2017. júl. 23. 11:07
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
43%
Mivel a családomban volt "szerencsém" végignézni hogy ment tönkre a nagybátyám ez miatt meg a dohányzás miatt, ezért szeretném, ha a társam nem ilyen lenne. Persze toleráns vagyok egy ideig és megadom neki a lehetőséget. Ha látom hogy szeretné letenni és tesz is érte lépéseket, nemcsak ígérget, akkor melletfe maradok és maximálisan támogatom.Ha viszont nem, akkor lapát. Te 7 éve vagy ilyen kapcsolatban, és semmi érdemleges változás nem történt a leírásod szerint! Mégis mire vársz??? Vagy neked ez így jó? Akkor hajrá!
2017. júl. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 Estádio de Felchút ***** válasza:
87%

"Nyilván az ideális az lenne, ha nem inna egy kortyot sem soha"


Meg a lónak az eres tagját, azt. Ne legyünk már teljesen hülyék. 1-2 sör/fröccs simán belefér.

2017. júl. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Személyes válaszom is leírhatom, de néked nem segítenék vele.., de hidd el barátom, minden rendben lesz.


Kérd meg, üljetek le beszélni, mert nagyon fontos. Utána ad ki neki az eeegészet. Ahol elmondid, miért nem jó, miket akadályoz, mik lennének terveid és mindent.


Végtelen sikert néked, barátom.

2017. júl. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
60%
Én és a párom is elég jók vagyunk önismeretből, tudjuk hol a határunk ivászatban, úgyhogy nem volt még belőle gond.
2017. júl. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

12-es, nem olvastad végig a hozzászólásom? Abban beláttam, hogy kissé elrugaszkodott elvárás, szóval gyakorlatilag nem is várom el, annak ellenére, hogy azt gondolnám tökéletesnek.

Ez olyan, hogy mindenki 100000 négyzetméteres palotában szeretne élni és milliárdos lenni, de a legtöbbünk belátja, hogy ez a vágy nem reális, ezért már nem is ez lesz a cél.

2017. júl. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Szerintem amennyit a párod iszik, az sok. Napi 4-5 sör? Nem oké. Tudna ital nélkül létezni?

Szerintem ha hét év alatt nem változott semmit, akkor nem is fog.

Nézd, nem mondom, hogy az alkohol az ördögtől való. Hetente 3-4 alkalommal szoktam inni, változó, hogy mennyit. Általában minőségi italt, mert szeretem. Viszont ha kapcsolatban vagyok, ez csökken, mert a pasimmal töltök több időt, heti 1-2 alkalomra.

Otthon, csak azért, hogy igyak, nem iszom. (Olyan van, hogy veszek otthonra egy üveg bort, de az mondjuk egy hét alatt fogy el, és nem egyedül iszom meg)

Szóval ez az otthon minden nap kötelezően megiszom x italt dolog gazos. Gondolom így adja le a feszkót.

Egy hete tudtam meg, hogy egy rokonommeg fog halni. Semmivel sem ittam többet, mint előző héten. Gondolj arra, hogy a párod miért iszik. Hogy ő mit tenne stresszhelyzetben. Ő többet inna? Miért iszik? Mi a motivációja? Ő hogy áll ehhez?

Ezek fontos kérdések. Lehet, hogy az lenne a.megoldás, hogy egyáltalán nem iszik.

2017. júl. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

A 10-es válaszolóval kooperálj..!:)

enyém is ilyen mértékben fogyasztott mostanában, már memóriazavarai vannak, néha hallucinál, elvonási tünetek, középső stádium.. gyerekkora óta iszogat apja ugyanez volt dettó...! két évem ment rá hogy segítsek de mivel már azt sem tudja ki ő és engem is hülyeségekkel vádolt amik meg sem történtek....továbbá a barátok hétvégente két éjjel is ott voltak.....én leléptem.. /41/N/... a hozzátartozók is reaktív depit élnek meg, nagy teher egy ilyen ember.:(

2017. júl. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Nagyon okos vagy, eltosztad a legszebb éveidet egy alkoholistára.


Még meddig akarsz asszisztálni ehhez?!

Én a negyedénél elhagytam volna, nem még könyörögöni, hogy jaj Béluka, neee.

Egy fenét, piáljon csak, de rólam szálljon le.

2017. júl. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Mivel az apám egész életemben alkoholista volt, most is az, így NEM tul nagy mértékben tolerálom. Néha 1-1 sör, vagy pár rövid belefér, ha nem vagyok, ott, akkor még spicces is lehet és mosolygós a piától (tehát nem részegedik le!!), de ha ott ülök mellette és nem képes kontrollálni magát, akkor felejtős.

A sok negatív élmény miatt én képtelen vagyok elviselni magam mellett egy (erősen) ittas embert.

2017. júl. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

ez már függés, és csak rosszabb lesz.

Ebből már nehezen lesz komol ember

2017. aug. 17. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!