Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon én vagyok a hülye, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon én vagyok a hülye, vagy normális, hogy így viselkedem?

Figyelt kérdés
A párommal elég döcögősen indult a kapcsolatunk. Az elején sikeresen megismerhettem általa az exét, úgy, hogy ők azt állították barátok. Egy idő után már bevallotta a párom, hogy ő első barátnője(akiről mesélt, hogy milyen nehéz volt elengedniû és, hogy hazudtak. Én teljesen összetörtem de maradtam mellette mert szeretem és eltudom majd ezt felejteni. De nem megy.. paranoiásan félek és féltékeny vagyok... Normális, hogy ez az érzés még jelen van sokkal később? Bennem van a hiba?
2017. júl. 23. 14:48
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Ez volt a feltétele a kapcsolatunknak, hogy nem kommunikál vele, mert tudtam, hogy zavarni fog. Mondtam neki, ha ezt nem tudja megtenni hagyjuk. Nagyon friss kapcsolat volt. Most már fenyegetőzni kellett, hogy elhagyom, illetve megemelni a hangomat...elvileg letiltja vagy elküldi. Szomorú, hogy ennyi idő után fogta fel. Elvileg neki már nem jelent semmit, csak neki úgy tanították , ha kérdezik válaszol. Erre inkább nem mondtam semmit..:D
2017. júl. 24. 14:23
 12/13 anonim ***** válasza:
Szerintem szabj neki határidőt. Rendezze le és tiltsa le záros hatridőn belül (mondjuk péntekig). Mert ez igy nem állapot. Ha addig képtelen, akkor levesbe, mert képtelen tiszteletben tartani téged!
2017. júl. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Éb is ezt mondtam neki, ha kiderul, hogy nem zarja le akkor engem nem lát többet, mert én már nem fogok újra és újra könyörögni.
2017. júl. 24. 16:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!