Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Össze vagyok zavarodva. Ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Össze vagyok zavarodva. Ez szerelem lenne vagy csak vonzódás?

Figyelt kérdés

Ne ítéljetek el!


Eléggé zavaros minden.

Van párom, fél év kihagyással ugyan, de együtt vagyunk több, mint 3 éve.


A fél év kihagyás igazából azért volt, mert nem értettük meg egymást. Betegesen féltékeny volt, átnézte a cuccaim, telefonom, a facebookom figyeli.

(Mai napig, szinte az utcára alig merek kimenni, nehogy az legyen, hogy rá nézek más nőre..)



Újra együtt vagyunk, de megmondtam, hogy ez az utolsó dobásunk.



Viszont.. 2 évvel ezelőtt megismertem egy nőt. (Igen akkor együtt voltam mostani párommal, de csak beszélgetni akartam másokkal is, jól esett más nő társasága, mivel kalitkában éreztem magam..semmi hátsó szándékom nem volt)

De ez a nő, az első pillanattól kezdve vonzott.


Szóval 2 éven keresztül csak interneten tartottuk a kapcsolatot.


Ő egyedül volt, amikor mi szakítottunk fél évre..ami úgy tűnt végleges szakítás.


Kis időre rá találkoztam ezzel a megismert nővel..


Az első pillanattól kezdve tetszett nekem, mint nő, iszonyúan kívántam.. De mióta beszeltem vele azóta azt éreztem, hogy nagyon kívánom és vonz szexuálisan..


Szóval jó párszor megtörtént a dolog, megbeszéltük, hogy laza kapcsolat.


Abba is maradt ez az egész, amikor elmondtam neki ,hogy újra együtt vagyunk a barátnőmmel.


Viszont annyi a baj, hogy nem tudom elfelejteni. Folyton a fejemben jár, a szex álomszerű volt vele.


De szeretem a barátnőm, csak sajnos vele nincs egyáltalán szex hónapok óta, egy bizonyos betegség miatt..


Eléggé gerinctelen dolgoknak tartom ,hogy más nőre nézek szexuális vággyal,miközben mellé fekszek le..


Ne ítéljetek el, sosem voltam ilyen helyzetben ,és nem tudom mit kellene tennem.



Mit gondoltok?


28 F


2017. júl. 26. 13:03
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
91%
Én azt gondolom, hogy egy orbitálisan ostoba döntés volt újra összejönni egy ilyen elmebeteg, féltékeny pitschával. Élvezed a szenvedést, vagy miért húzod ezt a kapcsolatnak csúfolt szart?
2017. júl. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Egyszerűen szeretem. Lehet én vagyok az ostoba, de szeretem ezt a nőt.
2017. júl. 26. 13:06
 3/26 anonim ***** válasza:
72%

Tartod még a kapcsolatot a nővel? Vagy utána lezártátok?


Próbálj meg haverokkal kicsit lazitani és ha a párod úgy érzi, a betegség miatt fél, hogy elveszit, beszélgess vele sokat, kell a türelem (én is ebben ülök sajnos és szenvedek miatta!).


Ha döntöttél a párod mellett, akkor húzz egy egyenes vonalat és ne keresd a másik nőt! Erősitsd meg magadban, miért a párod választottad és mit szeretsz benne!

2017. júl. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
71%
Szereted, és? Az még semmire sem kifogás, arra pláne nem, hogy ilyen szar, értelmetlen, alapvető értékektől mentes kapcsolatba beleragadjon az ember. Mindenesetre a te döntésed. Ami a vágyaid illeti, azokról nem tehetsz, egyedül a cselekedeteid tudod szabályozni, ha megmarad fantáziaszinten miközben teszel azért, hogy elfelejtsd, nincs miért lelkiismeretfurdalásodnak lenni.
2017. júl. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
68%

Kapd már össze magad ember! Nem kell itt tini drámázni (lányoktól is undorító). Ha szereted a barátnődet, akkor csak vele akarsz lenni, mindegy hogy van szex vagy nincs. Ha meg nem megy, akkor valamin el kell gondolkozni.... a szakítás még mindig mindig, kevésbé fáj, és gerincesebb dolog, mint a megcsalás.

Annyi önuralmad lehetne, hogy féken tartod a gatyádat. Ha nem megy...az meg elég beszédes.

2017. júl. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Beszélek igen a másik nővel. Folyton látni akarom, de én magam sem tudom.


Ez a nő megmondta, ha kibékülök barátnőmmel,akkor nincs folytatás.

Ennek ellenére én mindig keresem, akarom, kivánom.


Tudom ez már inkább elítélendő..

2017. júl. 26. 13:15
 7/26 anonim ***** válasza:
88%
Az a baj, hogy te onkent visszamasztal a szarkupacba, es utana pedig csodalkozol, hogy ismet szaros lettel. Ideje lenne kimaszni onnan, es megmosakodni.
2017. júl. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez vonzódás nagyobb részt,de azt te tudod vannak-e érzelmeid...
2017. júl. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Ő elmondta, hogy elkezdett kötődni hozzám. Viszont én megmondtam neki, hogy ennél többet nem tudnék adni..
2017. júl. 26. 13:26
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Akkor is így kívántad amikor barátnőddel még ment a dolog? Azért kérdezem, mert akkor most lehet hogy főleg a tested kívánja, hisz eléggé ki lehetsz éhezve...

Ha mindig is ennyire vágytál rá... hát nem tudom. Lehet tényleg kár volt visszamenned hozzá, az ilyen újramelegített kapcsolatok ritkán lesznek hosszúéletűek.

2017. júl. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!