Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nőtársaim, nem sokalltok be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőtársaim, nem sokalltok be néha a "barátnő lét"-től?

Figyelt kérdés

Még sosem volt komoly kapcsolatom, lelkileg későn értem, huszonéves lány vagyok.

Jelenleg, két év után kezdem azt érezni, hogy elegem van :(

Nagyon szeretem a páromat, vele tervezem az életem és ez kölcsönös, de sokszor úgy érzem, túlságosan meg akarok felelni és ez kimerít.

Elegem van, hogy főzök, ha átjön a barátom, hogy mindig figyeljek arra, hogy a hajam széo, frissen mosott legyen, hogy mindig tükörsimára borotváljam lent magam heti kétszer és utána majd meghalok annyira viszket, amikor nő ki, hogy ha pattanásos vagyok jár az agyam, hogy milyen csúnyának láthat, hogy mindig toppon akarok lenni.

Egyszerűen belefáradtam ebbe.

Normális ez? Vagy valamit rosszul csinálok?


2017. júl. 26. 15:24
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
0%
Én, mint pasi, én is bele fáradnék ilyen nőbe.
2017. júl. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Te nem a tehertől roskadsz össze, hanem attól, ahogy cipeled. Senki nem kéri, hogy legyen mindig frissen mosott a hajad, tükörsima a lábad, és meleg étel legyen az asztalon pontban hétkor, mert az úr úgy kívánja. Engedd el ezeket, és szimplán légy önmagad!


Ha nincs kedved hajat mosni, borotválkozni, akkor ne tedd. Nem fog belehalni senki, ha kicsit borostás leszel, hidd el, a párod tudja, hogy emberből vagy!


Te például a két év alatt sosem voltál beteg? Én olyankor nemhogy lábat nem borotválok, de konkrétan vörös, dagadt az egész fejem, hörgök, egy kinyúlt melegítőben fekszem az ágyon, és negyven fokos lázzal nemhogy hajat mosni, néha letusolni sem tudok, annyira nincs erőm. Látott már így férfi, és nem hagyott el :D Inkább ápolgatott.


De én is estem ilyen hibába, volt, aki mondta, hogy "Elkísérsz a postára? Másfél óra múlva nálad vagyok, addig nyugodtan moss hajat, zuhanyozz le, vegyél új ruhát, sminkeld ki magad, mert legalább öt percig ott leszünk."


Hidd el, a férfiakat ez jóóóóval kevésbé érdekli, mint minket. Ember vagy, ne szégyelld!

2017. júl. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Neked kimerítő, mert szívességeket teszel, lesed minden kívánságát, közben a saját igényeiddel meg nem foglalkozol. Mindent azért csinálsz, hogy neki jó legyen. Ez nem normális és nem egészséges.

Én nem csinálok olyat, amihez nincs kedvem. Ha nincs kedvem borotválkozni, akkor nem borotválkozok. Ha nincs kedvem főzni, nem főzök. Abból meg már kinőttem, hogy azon izguljak hogy egy pattanás vagy kócos haj miatt kidobják-e a szűrömet vagy nem, feltételezem 20+ évesen a férfiak se hiszik azt, hogy majd én mindig topon leszek és másfél órát töltök hajmosással, borotválkozással meg sminkeléssel, még otthon is, csak mert ő átjön lol :D

Hogyne, én is kedveskedek, gyakran viszek át neki vacsit, kitakarítok nála, csini ruhát húzok a kedvéért, de csak akkor, ha kedvem van hozzá. Ha nincs rá energiám, időm, kedvem, akkor lesz-rom. Az én igényeim is ugyanolyan fontosak, mint az övé.


Egy kapcsolatot nem lehet úgy fenntartani, hogy az egyik állandóan mindig mindent a másik kedvéért csinál, magára meg nem gondol.

2017. júl. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem baratno let, hanem egy terapiara szorulo megfelelesi kenyszer.
2017. júl. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
38%
Én, valószínű, pont ezért hagynálak el egy idő után. A mindennapi élet, nagyon nem ez, ahogy te görcsösen meg akarsz felelni minden apróságban.
2017. júl. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Ez már majdhogynem klinikai eset, ahogy te viselkedsz. Nem kell mindig görcsösen megfelelned neki.

Amikor elolvastam csak a kérdést, azt hittem, hogy arra gondolsz, szeretnél már kitörni a barátnő-státuszból és menyasszony vagy feleség lenni, de nem erre számítottam.

Tudod, érdemes belegondolni, hogy és ő mit ad neked cserébe? Ő főz, ha átmész hozzá? Ő mindig tisztán és illatosan vár? Jó, tegyük fel, igen, de azért remélem te is tisztában vagy azzal, hogyha majd összeköltöztök, akkor ezt az állapotot LEHETETLEN fent tartani. Nem leszel mindig szőrmentes, fog látni zsíros, kócos hajjal, talán úgy is, hogy nem zuhanyzol és beesel mellé az ágyba, mert tudod, ilyen is van, hogy túlórázol és már csak ahhoz van kedved, hogy összezuhanj az ágyba. Vagy tudod, nem lesz mindig kedved főzni, mert lehetetlen.

Nem kell túlparázni, és ha benned ez ekkora nyomást kelt, akkor érdemes elgondolkodni, hogy egyrészt a megfelelő emberrel vagy e, illetve, hogy nincs - e szükséged szakmai segítségre.

2017. júl. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Az a tanácsom, hogy kérdezd meg a párodat, elvárja-e, hogy minden alkalommal főzzél, mindig frissen mosott legyen a hajad és tökéletesen le legyél borotválva, illetve hogy csúnyának tart-e, ha van pár pattanásod. Nagyon nagy eséllyel azt fogja mondani, hogy nem várja el ezeket.
2017. júl. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
5%

Heti 2x mosom a hajam. Mindennap szep.

Mindenhol epilalok ,sose szur es nem gyullad be. Mindig apolom magam,fuggetlenul ,h van-e baratom vagy nincs. Egyszeruen igy erzem jol magam :)

Mindig gyonyoru a borom,minden nap sportolok meg sokat szexelunk:)

N

2017. júl. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
50%

Nekem éppen ezért nincs barátom.


Egyébként nem értem, hogy miért téged hibáztatnak a viselkedésedért. Ha nem lenne okod azt feltételezni, hogy másképp fog veled bánni vagy egyenesen ki fog szeretni belőled, mert rosszabbul nézel ki, akkor miért csinálnád? Szerintem a lelked mélyén érzed, hogy ezekre van esély (nem mondom, hogy törvényszerűen be fog következni), hiszen a férfiak a nőket elsősorban a külsejük alapján választják.


Szóval szerintem teljesen logikus, ahogy gondolkozol és ahogy viselkedsz, persze ettől még nem egészséges. Ez nem két egyenlő fél kapcsolata, te sokkal jobban igyekszel és kiszolgálod őt.

2017. júl. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!