Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők! Mit szólnátok, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Mit szólnátok, ha a párotok egy másik nőnek olyanokat mondana/írna, hogy "örül, hogy rátalált, nem szeretné elveszíteni, gondol rá, fontos neki"?

Figyelt kérdés

2017. júl. 28. 04:44
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
67%

Nem okés, jól látod. Én is elég sok nővel állok kapcsolatban, de ilyet nem is érzek, nem is írok.

Most vagy szakításra készül, csak biztos akar lenni, hogy te meg odavagy érte, vagy csak pár numerára, és ennyire tart, hogy ettől majd terpesztesz.

2017. júl. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
71%

Őszintén szólva engem jobban zavarna ez, mintha valakivel részegen/buliban/hirtelen felindulásból lefekszik egyszer. Annak ösztönös alapjai vannak, ennek érzelmi, és szerinem túlmegy a puszta barátság határain.

Szóval nem, nem oké

2017. júl. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

aki lepontozta az utolsó 2 hozzászóló válaszát, elárulná, hogy mivel nem ért egyet?

mert részemről ment nekik a zöld pacsi.

2017. aug. 1. 03:36
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogsz tőlük választ kapni. Csak jönnek és lepontoznak, mert ilyen kis csicskák, mint az, akiről szó van a kérdésedben. Jah, most majd engem is lepontoznak. Sírok....
2017. aug. 1. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Kérdező itt mindenkit lepontoznak, aki nem tűrné el, hogy a párja mással flörtöljön mellette.Én privátban is megkaptam a "kedves" molyember02 nevű "úriembertől", hogy mekkora ku..va vagyok, mert ezt nem toleralom egy párkapcsolatban.Még a szó valódi jelentését sem tudja. :D
2017. aug. 1. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!