Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottunk de abba a 2 hétbe mással írogatott ez mit jelent?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok a barátom 26 áprilisba szakítottunk egymással,de 2 hét után találkoztunk megbeszéltük és azóta együtt vagyunk, viszont kiderült hogy abba a 2 hétbe más csajoknál próbálkozott ami engem nagyon bánt. ezt csak azért csinálta hogy elterelje a figyelmét és így dolgozta volna fel hogy szakítottunk? vagy csak Én gondolom ezt?

2017. júl. 31. 16:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
31%
Szakítottatok nem? Akkor miért kéred számon, hogy azalatt másoknál próbálkozott? ha most már nem teszi, akkor ne foglalkozz vele.
2017. júl. 31. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
37%
Veled van, akkor nem tökmindegy kivel írogatott? Valószínű azt hitte végleg szakítotok és ezért kezdett el írogatni másokkal, ezért felesleges hisztizni meg agyalni.
2017. júl. 31. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
42%
Úgy akart rajtad könnyebben túl lenni, hogy beleugrik másba. Van, aki így csinálja. Bek époen a legjobb megoldás, de ha szakítottatok, akkor nem jogos a problémázásod
2017. júl. 31. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szakítottatok, szóval... rohadjon meg a magányba, vagy mit kellene?


Legközelebb nem szakítani kell, hanem megoldani a problémát!

2017. júl. 31. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem Én szakítottam hanem ő velem, de nekem is rossz volt azt hittem hogy azért nem tudna azonnal mással beszélgetni, de köszönöm a válaszokat megnyugodtam
2017. júl. 31. 18:38
 6/12 anonim ***** válasza:

Semmi közöd ahhoz,hogy mit csinált amíg nem voltatok együtt, mert elvégre szakítottál vele még akkor is ha 2 hét után újra együtt voltatok.


19/L

2017. júl. 31. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szakított veled,aztán egyből mást fűzött,nagyon megviselhette a szakítás....aztán "visszakönyörögted" magad,és éltek boldogan,mig....hm.
2017. aug. 1. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
És jo neked, hogy alázod magad? Szánalmas...
2017. aug. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem könyörögtem vissza magam, ő írt rám hogy talizzunk és beszélgessünk,megbeszéltük a dolgot és úgy döntöttünk adunk egymásnak még egy esélyt. Azóta sokat változtunk és mégjobban tiszteljük,szeretjük egymást
2017. aug. 3. 00:21
 10/12 A kérdező kommentje:
Miért aláznám magam 8/8?
2017. aug. 3. 00:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!