Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom sokat dolgozik, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom sokat dolgozik, nem jut elég időnk egymásra, mit lehetne ezzel kezdeni?

Figyelt kérdés

Fél 7-kor elmegy itthonról reggel, és sokszor csak este 6-7 körül ér haza. A munkaideje 4-ig van. (kb 10 perc alatt ér haza) Sokszor túlórázik szombat délelőtt is, tehát egész hétvégés program kilőve, péntek esti szórakozás kilőve. Ráadásul ilyenkor mindig szerdán vagy csütörtökön szól a főnöke, szóval nem tudunk előre tervezni. Múltkor vasárnap este 7-kor hívta a főnöke, hogy menjen neki segíteni.... 2 hete pedig egyik hétköznap este 9-kor.

Már mielőtt összejöttünk, beszélgettünk erről, meséltem neki, hogy gyerekkoromban milyen jó kapcsolatom volt édesapámmal mikor egyszerűbb munkája volt, aztán mennyire megromlott a viszonyunk, mikor más munkája lett és alig láttam, ezért elég érzékeny vagyok erre a dologra, nem akarok ilyen kapcsolatban lenni.

Múltkor megmondta a főnökének, hogy hétvégére felejtse el, azóta csak ritkán hívja be szombatra, minden más ugyanolyan.

Hazajön, csinálunk vacsorát, eszünk, aztán lassan mehetünk is aludni. Nem nagyon tudunk közös programot csinálni :( Ráadásul neki kéne járnia rendszeresen úszni és gyógytornára, de így nem tud.

Jogos hogy nekem ez rosszul esik, vagy hisztis vagyok? Mit lehetne csinálni? Beszéltem vele már, bocsánatot kér mindig, és mondja hogy nem akarja, de hát ez van...

Mit csinálhatnék??


2017. aug. 2. 11:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Keress olyan munkat amivel eleget keresel ahoz hogy eltartsd mindkettotoket.
2017. aug. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
60%

Brühühü!


Nőj már fel! Hisztis buta liba.

2017. aug. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
De akkor mit csináljak? Maradjak örökre egyedül? Mindenki dolgozik estig... Komolyan annyi tud lenni egy párkapcsolat, hogy közösen vacsorázunk?
2017. aug. 2. 12:36
 4/19 anonim ***** válasza:
39%
Komolyan, miert nem keresel olyan munkat amivel megkeresed a kettotok fizeteset?
2017. aug. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Miért kéne csak nekem dolgoznom? Nem a középkorban élünk, két ember felelőssége a pénzkeresés egy kapcsolatban, legalábbis szerintem. Ráadásul akkor meg én esnék haza este, és nem lennénk előbbre.
2017. aug. 2. 12:40
 6/19 anonim ***** válasza:
Akkor dolgozzatok mindketten 4 oraban.
2017. aug. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Olyan lehetőség nincs, hogy mindketten 8 órában dolgozzunk? Én is 4-ig dolgozok, és 5-re mindig itthon vagyok.
2017. aug. 2. 12:43
 8/19 anonim ***** válasza:
Kicsit több információra lenne szükség. Te dolgozol, vagy otthon vagy a gyerekekkel?
2017. aug. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Írtam, dolgozok teljes munkaidőben. (Most a héten épp itthon vagyok, mert beteg vagyok)
2017. aug. 2. 12:46
 10/19 anonim ***** válasza:
0%
Biztos van olyan lehetőség, hogy 8 órában dolgozzatok mind a ketten, csak abból Magyarországon nem lehet megélni. Ez a sajnálatos igazság. Gondolom nem is minimálbérért dolgozik a párod ilyen sokat. Ezt el kell fogadni, valakinek meg kell keresnie a pénzt.
2017. aug. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!