Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok, kommunikálhatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, kommunikálhatok ennyire nyíltan és őszintén a társammal a jövőbeli életünkről? (távkapcsolat)

Figyelt kérdés
Március óta ismerkedünk a barátommal, de csak májusban kérdezte meg, hogy leszek-e a barátnője, azóta "együtt vagyunk", de távkapcsolatban, eddig 3szor találkoztunk. Külföldön él 10 éve, én itthon. Már korábban is próbáltam megkérdezni tőle, mi legyen velünk, mivel engem csak 4 vizsga köt ide Mo-ra, utána szabad vagyok. Azt válaszolta, hova tervezzen addig, amíg nem fejeztem be az egyetemet. Szerintem pedig nyugodtan lehet beszélni róla, mivel nem vagyunk már tinédzserek, egy távkapcsolat pedig hosszútávon nem tartható fent 3 hetenkénti találkozásokkal. Most itthon van, de még mindig nem hozta elő a témát, ezért arra gondoltam, mielőtt visszamegy leülünk, és elmondom neki őszintén az itt leírtakat. Vágynék arra, hogy helyet csináljon nekem az életében, de még azt sem kérdezte meg, tudnék-e kint élni vele, hogy támogat mindenben, csak legyünk együtt. Amennyiben nem tudunk közös nevezőre jutni, elengedném ezt a dolgot. Ismerőseink előtt sem tudtunk egyező választ adni, furán is néztek ránk emiatt...
2017. aug. 3. 15:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
A legrövidebb út mindig az egyenes. Legyél őszinte.
2017. aug. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Persze, nagyon fontos erről beszélni. Nem kell a célokat kőbe vésni, de meg kell határozni a törekvéseket, elkézeléseket, célokat.
2017. aug. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
51%
Márciustól ismeritek egymást, összesen 3-szor találkoztatok, de már csináljon helyet az életében?? Ejha.
2017. aug. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

A másik,

ahelyett, hogy valóban fontos dolgokról beszélgetnénk, ismerős nők instagramos képeit kell nézegetni, hogy kigyúrta magát ez meg az stb.

Már leállítottam, de elég zavaró volt.

Kértem, ne szórakozzon velem, inkább engedjen el, mert szeretnék boldog lenni.

Nehéz vele kommunikálni az a helyzet.

2017. aug. 3. 15:38
 5/15 A kérdező kommentje:
33 évesek vagyunk ...
2017. aug. 3. 15:40
 6/15 anonim ***** válasza:
65%
Nem nehéz vele kommunikálni, csak te nem veszed észre magad...
2017. aug. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Mi az,hogy engedjen el?Tán fogva tart? Mehetsz isten hírével szevasz.

Minek kell ezen problémázni ennyit,leülsz és megbeszéled vele amit akarsz,ha nem sikerül viszlát.

Talán jobban előtérbe kellene tolni a valóságot és minőségibb komminikációt folytatni minthogy álmodozással kitölteni a kitöltetlen részeket ezern a nem is tudom kapcsolatnak nevezhető valamin.


Aztán legközelebb még távolabbi pasit keress "társnak" akivel még csak találkozni sem tudtok úgy hátha nem szökken szárba az ábrándos szerelem a semmire.

2017. aug. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Mondjuk első körben javasolnám nyiss azzal,hogy veszel kint egy lakást ,kiköltözöl ,keresel ott munkát és akkor tudtok találkozni :)

Vagy úgy gondolod rögtön fogadjon örökbe Mert az sem lesz egyszerű menet,főleg ,hogy akkor penderít ki az asjtón amikor akar.

2017. aug. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

#7

Igaz...

2017. aug. 3. 15:58
 10/15 anonim ***** válasza:
Egy tej hosszabb ideig lehet a kamraban, mint a ti kapcsolatotok. Meg hova beszeljetek kozos eletet, osszekoltozest, amikor meg csak randizgattok?
2017. aug. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!