Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok, kommunikálhatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, kommunikálhatok ennyire nyíltan és őszintén a társammal a jövőbeli életünkről? (távkapcsolat)

Figyelt kérdés
Március óta ismerkedünk a barátommal, de csak májusban kérdezte meg, hogy leszek-e a barátnője, azóta "együtt vagyunk", de távkapcsolatban, eddig 3szor találkoztunk. Külföldön él 10 éve, én itthon. Már korábban is próbáltam megkérdezni tőle, mi legyen velünk, mivel engem csak 4 vizsga köt ide Mo-ra, utána szabad vagyok. Azt válaszolta, hova tervezzen addig, amíg nem fejeztem be az egyetemet. Szerintem pedig nyugodtan lehet beszélni róla, mivel nem vagyunk már tinédzserek, egy távkapcsolat pedig hosszútávon nem tartható fent 3 hetenkénti találkozásokkal. Most itthon van, de még mindig nem hozta elő a témát, ezért arra gondoltam, mielőtt visszamegy leülünk, és elmondom neki őszintén az itt leírtakat. Vágynék arra, hogy helyet csináljon nekem az életében, de még azt sem kérdezte meg, tudnék-e kint élni vele, hogy támogat mindenben, csak legyünk együtt. Amennyiben nem tudunk közös nevezőre jutni, elengedném ezt a dolgot. Ismerőseink előtt sem tudtunk egyező választ adni, furán is néztek ránk emiatt...
2017. aug. 3. 15:24
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Oké, randizgatunk, de attól még beszélhetünk esetleges jövőbeli tervekről, nem?

Csak azt nem szeretném, ha még 1 év múlva is itt tartanánk, mert ő lassan szeret haladni...

2017. aug. 3. 17:31
 12/15 anonim ***** válasza:

Van letisztult elképzelésed és megoldásod a kivitelezésére ,vagy tőle várod mindkettőt?

Ha van akkor van miről beszélni ha nincs akkor előbb tisztázd le magadban.

2017. aug. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

#12


Szeretnék együtt élni vele, erre nagyon vágyom, méghozzá egy éven belül. Munkát abban az országban gyorsan találnék, ismerem jól.


Ő eddig csak azt mondta, hogy többet szeretne találkozni, de azt is én vázoltam, hogy 3 hetente lenne ideális.

2017. aug. 3. 18:09
 14/15 anonim ***** válasza:

Hát, ezek szerint nagyon nem akar tőled semmit.


A párom az első randink után folyamatosan hozta fel az újabb és újabb időpontokat, mert látni akart.

Igaz csak havonta 3-4 napot tudtunk együtt lenni, de pár hónap után már pedzegette az összeköltözést, mert seretjük egymást, és szar, hogy semmi időnk nincs együtt.


Fél évig ment az ingázás 1000km-ről aztán hozzáköltöztem.

Életünk legjobb döntése volt :)

2017. aug. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Gyorsan találnál? Beszélsz angolul, van olyan képesítésed, amivel nem mosogatni mehetsz?


Mert én beszélek németül, de az itt semmit nem ér, mert 10/9 helyre a schwiizerdütsch kell, amit nem tanítanak a világon sehol :)

A diplomám meg nem is lenne érvényes (egészségügy), annyira más a protokoll, meg svájci némettudás nélkül fel sem vesznek.


Úgyhogy szívás egyelőre, még munkát keresek, meg én viszem a háztartást, míg nem találok.

2017. aug. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!