Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom természetesnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom természetesnek veszi hogy vagyok neki, és már semmit nem tesz?

Figyelt kérdés

4 éve leszünk együtt nemsokára...

Igaz, a kapcsolatunk nem 100%-os, de ugy érzem már kiment belőle a "vadászösztön" és már nem is féltékenykedik senkire, semmire...

Nem bókolgat, nem romantikázunk, nem flörtöl vele, nem fogja meg a kezem fél éve és azt se mondja hogy szeret...


Szerintem az is állhat a háttérben, hogy fél éve szakított velem...én meg visszasírtam magam, mert annyira szeretem :(


És ő biztosan tudja hogy én tuti nem szakítanák vele, ezért biztos pontban van, mintha csicska lennék és ő a király....


Nem tudom mit csináljak ilyen helyzetben, amikor annyira természetesnek vesz engem, mintha már nem is érdekelné az, hogy vagyok vagy esetleg nem lennék...:/

25 L



2017. aug. 3. 17:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha szakitott veled akkor es azota ilyen akkor tenyleg nem erdekli hogy vele vagy-e vagy nem.


Ha jo neked ez maradj vele, amig megcsal, vagy meg az utan is. Ha nem jo akkor meg szakits vele te es keresett olyat akinek fontos vagy. Minek pazarlod az eleted olyanra akit nem erdekelsz?

2017. aug. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
95%
Mégis mit vársz azok után, hogy visszakönyörögted magad? Ha vele nem megy, keress mást!
2017. aug. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
88%

Magadnak csináltad, idd csak a levét vagy szállj ki

31/f

2017. aug. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
98%
előbb-utóbb csak megunod a helyzetet és lépsz...
2017. aug. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Magyarán a legszebb fiatal éveidből elpocsékoltál még felet.

Elhiszem, hogy nagyon szeretted, vagy szereted, de azért 25 évesen nem kéne pánikba esni és visszamenni minden félnótáshoz csak azért, mert van egy érzelmi vonulata is a dolognak.

2017. aug. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat...:/

hát azelőtte sem nagyon érdekelte hogy vagyok neki, mert neki a munka mindig fontosabb volt

ez ilyen se veled se nélküled, ugy érzem...

amugy nem vagyunk összeköltözve, jó ha hetente 2x találkozunk, azt is én kérdem meg, hogy neki mikor lenne jó, mikor szeretne stb

2017. aug. 3. 17:49
 7/17 anonim ***** válasza:
93%

De most őszintén kérdező, mi a bajod? Önbizalomhiányos vagy?

Vagy magát Don Huan-t fogtad ki, és nem gondolod, hogy bárki más felvehetné vele a versenyt aki mondjuk viszonozza is az érzelmeidet, sőt, lehet, hogy jobb is, akár külsőleg, akár belsőleg?


Az a furcsa az emberekben, hogy múltbéli érzésekhez ragaszkodva képesek tényleg ilyen szánalmas kapcsolatokban részt venni mert én nagyon nem gondolom azt, hogy te ebben a kapcsolatban boldog vagy.

2017. aug. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
91%

#9 +1

4 éves kapcsolat és még csak együtt sem éltek,alig találkoztok stb.? Ezt nevezem :D Gondolom semmi terv a jövőre nézve ,fel sem merült ,hogy talán kellene beszélni néhány fontos dologról.Felesleges a tépelődés,ti vagy pont egymást érdemlitek és lehet enni ami meg lkett főzve,vagy gondolkodás nélkül el kell búcsúzni.

2017. aug. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Rajtad nem lehet segíteni, mert nem is akarod....
2017. aug. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
4 éve tűröd, hogy heti kétszeri találkozóért kuncsorogsz valakinek, akit nem is érdekelsz? Nincs benned annyi tartás, hogy keress valakit, aki mondjuk nem csupán ürítésre használ?
2017. aug. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!