Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom természetesnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom természetesnek veszi hogy vagyok neki, és már semmit nem tesz?

Figyelt kérdés

4 éve leszünk együtt nemsokára...

Igaz, a kapcsolatunk nem 100%-os, de ugy érzem már kiment belőle a "vadászösztön" és már nem is féltékenykedik senkire, semmire...

Nem bókolgat, nem romantikázunk, nem flörtöl vele, nem fogja meg a kezem fél éve és azt se mondja hogy szeret...


Szerintem az is állhat a háttérben, hogy fél éve szakított velem...én meg visszasírtam magam, mert annyira szeretem :(


És ő biztosan tudja hogy én tuti nem szakítanák vele, ezért biztos pontban van, mintha csicska lennék és ő a király....


Nem tudom mit csináljak ilyen helyzetben, amikor annyira természetesnek vesz engem, mintha már nem is érdekelné az, hogy vagyok vagy esetleg nem lennék...:/

25 L



2017. aug. 3. 17:15
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Ezt már nem is lehet kapcsolatnak nevezni,ha egyáltalán barmikor is az volt. Nem szeret téged,ezt te is érzed. Te meg jó nagy kapcsolatfüggő lehetsz!

Igen...voltam már hasonló helyzetben,és egy kis idő után szakítottam a pasival. Sokkal jobb így.

2017. aug. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

En is voltam hasonlo helyzetben. Tepelodtem,majd szakitottam.

es jobb !

2017. aug. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

de ha nélküle magányos lennék?

nem tudnám leküzdeni a szakítás fájdalmát, mindennap sírnék.....

vagy csak én szeretem őt jobban, és ezt tudja is, ezért használja ki...

minmdegy, köszönöm azért.

próbálok erős lenni

2017. aug. 3. 20:22
 14/17 anonim ***** válasza:
Miért lennél magányos? Ő az egyetlen hím a világon?
2017. aug. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nem leszel magányos. Növessz magadnak önbecsülést, és hidd el, hogy kellhetsz olyannak, aki megbecsül.
2017. aug. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
rendben, köszönöm :)
2017. aug. 4. 13:39
 17/17 anonim ***** válasza:

Mit szólna ha szünetet kérnél?...:)

Én két évig voltam ilyenben rossz, meg a frusztráció de valahogy van önbecsülésem, az életem szebb, sokkal több időm marad magamra -ami egy nagyobb gyerek mellett fontos is..-..stb..nem bántam meg...De nagyon nehéz, álmodom róla még fél évvel utána is..:(( mostanában keresgélek mert csak egy másik fogja elterelni a figyelmemet kutyaharapást szőrivel! ..:) Beszélj vele kérdezd meg mikor akar elvenni!! Na onnantól kezdve egy szava nem lehet ha lelépsz..:D de komolyan dobj be valamit, taktikázz, ugrasd ki a nyulat a bokorból - de előbb beszélgess el vele inkább.szerintem!.....vagy te tudod:)

Sok sikert! /41/N/

2017. aug. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!