Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek is rosszul esnének...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek is rosszul esnének ezek a megnyilvánulások a pasitok részéről?

Figyelt kérdés

Pár hónapos kapcsolatról van szó.

Valamelyik nap a kozmetikusáról áradozott, hogy kora ellenére (42) milyen fitt, mennyire kerek a feneke és amikor megy fel elõtte a lépcsõn akkor húha... Mondtam, hogy megbántott, ezt többet ne, erre bocsánatot kért.

Másnap tõlem kérdezte meg, hogy kell elkészíteni bizonyos koktélokat, mivel a hétvégén kertipartit szerveznek a barátai, és más csajszik is mennek, hogy nekik tudjon készíteni...

(Nekem tanulnom kell sajnos, ezért nem megyek.)

Kicsit kiakadtam rá, hogy miért bánt feleslegesen.


2017. aug. 3. 18:57
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

#8

Sosem beszélek így neki férfiakról.


#9

Dehogy maradok vele.

2017. aug. 3. 21:00
 12/23 anonim ***** válasza:
83%

"Régen bantottak volna a hasonlo mondatok. Mara mar nem. Oszinte,a tobbi pasi is ezt gondolja csak nem mondja ki...

30n"


Gratulálni tudok.

Azért én kimondottan örülök, hogy az én párom TISZTEL annyira, hogy ezeket nem az én orrom alá dörgöli, hanem mondjuk erre való a legjobb haverja, és maximum neki.


És tudod így van jól.

Mert én sem csinálom azt,hogy neki áradozok, ha egy jó pasit látok, vagy nekem csinál koktélt és kokettálni próbál velem.

Miért kéne ezt a párom arcába tolni??


Maximum ha féltékennyé akarod tenni, akkor tennéd.

Nincs olyan nagy jelentősége, de tudom, hogy a páromnak ez és az ehhez hasonló mondatok rosszul esnek, ezért nem tol ilyesmiket én sem az arcába - és ő sem az enyémben.


Nem lenne ezért őszinte velem?


Ember, rólam áradozik a haverjainak is,pedig már nem 2 hónapja, hanem lassan 6 éve vagyunk együtt...

Tudom, hoyg nincs okom aggódni, mert minden szavából és tettéből érződik,hogy neki én kellek, de szerencsére mindketten az egymás iránti tisztelet jeleként ilyen kijelentéseket mellőzünk, ez nem egészséges. Mondjuk nem is vágyunk másra.


Ja és ha megkérdezi, persze megmondom, ha tetszik az adott illető, de ennyi.


Ez színtiszta pofátlanság és tahóság, el lehet képzelni, hogy ha nincs ott a másik, mennyire engedi el magát, mikor vele szemben is ilyen szinten van..

ez a "legalább őszinte" egy f@.szság, ennyi erővel nyíltan csalhat előtted is bárkivel, mert legalább nem hazudik? Iq...


Az önbecsülésből meg véleményem szerint nem kéne lejjebb adni, ugyanis ha magadat is ennyire tartod, akkor meg is érdemled, hogy a másik így viselkedik veled, szabadon.


Majd szólj neki, hogy arról is számoljon be, milyen volt, amikor épp mást kú..rt meg. Legalább őszinte. ;)

HA már egyeseknek ez is egy szint., ilyen prosztóian.

2017. aug. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

Akkor viszont tényleg se*gfej. Sajnálom.

Ha nem naaaagy szerelem én lépnék.

Hosszú távon lerombolja az önbizalmad.

2017. aug. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Az őszinteség és a tahóság között qrva nagy különbség van.Szerintem a te barátod nem szókimondó,hanem szimplán paraszt.Az ilyesmit elnézném egyszer,aztán utána kb. mehetne a f..szba.Aztán azzal kezd ki,akivel akar.
2017. aug. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

Én is áradoznék cserébe másik pasiról.:DDDDD

Na,akkor ezt reagálja le jópofán.

2017. aug. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

Annyit azért elmondanék, volt már ilyen egyszer, akkor túlmentünk rajta. Az egyik sporttársa arcát és alakját dícsérgette, hogy "nagyon tetszik" neki.


Viszont a telefonja kijelzõjén én vagyok.

2017. aug. 3. 21:32
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Olyan ember mond ilyet a bàtnőjének,aki leszarja a màsikat..szerintem nem vagy neki màr fontos!
2017. aug. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
46%

az hogy kerek a feneke és ha megy fel a lépcsőn előtte akkor húha, az már sok lenne.

ha valakiről megjegyzi hogy jól néz ki, az oké. együtt is meg szoktuk nézni. de azért ennyire nem kell belemenni...

a koktélosban nincs semmi szerintem. csak miután ilyen beszólásai vannak, kicsit túl lett reagálva.

ez azért még nem olyan durva. meg kell mondani neki, hogy neked ez rosszul esik, és inkább ne csinálja. nem hiszem hogy olyan nagy megrázkódtatás lenne neki nem áradozni más nők külsejéről.

meg azért nekem kicsit olyan, hogy ha az utcán látunk együtt valakit, és megjegyezzük hogy ez meg az jól néz ki rajta, az oké. de ez így olyan érzés, hogy annyira tetszik neki, hogy azóta is a fejében jár, olyan dögös, és aztán még otthon is muszáj erről beszélni. kicsit eltúlozva szerintem ez ilyen, és ezért s*ar érzés.

2017. aug. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

Annyira sz.r érzés, hogy beszélni sincs kedvem vele ezek után.


Bikinire pedig életemben elõször nem mertem múltkor levetkõzni mellette a Balcsin, pedig 90-60-90-es méretû vagyok, csak van egy nagy mûtéti hegem az oldalamon.

2017. aug. 3. 23:28
 20/23 anonim ***** válasza:
Szerintem is parasztsag ilyesmit mondani. Ennyire nem lehet figyelmetlen valaki. Ez pont olyan mintha te aradoznal egyik kollegadrol... vagy azt kerdezned hogy a hetvegi partyn, amire a pasid nem tud menni, milyen suti sussel a sracoknak. Mindenesetre nem jo jel. Mi, pld, megdicserjuk magunk kozott ha latunk valakit az utcan es jo nez ki. Meg nem volt sertodes belole.
2017. aug. 4. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!