Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek is rosszul esnének...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek is rosszul esnének ezek a megnyilvánulások a pasitok részéről?

Figyelt kérdés

Pár hónapos kapcsolatról van szó.

Valamelyik nap a kozmetikusáról áradozott, hogy kora ellenére (42) milyen fitt, mennyire kerek a feneke és amikor megy fel elõtte a lépcsõn akkor húha... Mondtam, hogy megbántott, ezt többet ne, erre bocsánatot kért.

Másnap tõlem kérdezte meg, hogy kell elkészíteni bizonyos koktélokat, mivel a hétvégén kertipartit szerveznek a barátai, és más csajszik is mennek, hogy nekik tudjon készíteni...

(Nekem tanulnom kell sajnos, ezért nem megyek.)

Kicsit kiakadtam rá, hogy miért bánt feleslegesen.


2017. aug. 3. 18:57
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

#12: koszonom a "kedves" szavakat,igy ismeretlenul,ugy hogy semmit nem tudsz sem rolam, sem a hazassagomrol!

Magyarázkodhatnek,vagy valaszolhatnek vissza szinten serto dolgokat,de mi ertelme lenne?

Regebben felhuztam volna egy ilyen minositesen magam,de mar hidegen hagy :)

Szep napot Neked!


#7 voltam

2017. aug. 4. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
52%

Te sem ismered az összes pasit, csak a férjedet, meg egy párat maximum, és máris ráakarod húzni az összesre, hogy mind mást akar megdugni amúgy is a párja helyett.


Én meg tudom, hogy ez nem igaz mindegyikre,- sokra igen-.

Ettől még nem viselném el, hogy a saját párom nem csak odapillantson, hanem jól megbámuljon, és még nekem ecsetelje milyen jó segge van az előttem lévőnek.

Nekem is jó seggem van, azt érezném, hogy neki miért a másik kell, mikor az enyémet is akarnák páran? Neki ezek szerint nem lennék elég jó, míg más a 2 kezét összetenné az enyémért?


Rájönnék, hogy ez az ember nem értékel engem. Előbb-utóbb a többi pasitól kapott bókból tudnám meríteni a maradék önbizalmam felépítését.


Most kinek jó ez?

Még neki sem.


Bocs, ha megbántottalak, csak nem értettem egyet a beletörődéssel. (Továbbra sem, de tiszteletben tartom, ha neked ez így megfelel)


12-es voltam

2017. aug. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

#22

Teljesen egyetértek veled, ugyanígy gondolom magam is.

2017. aug. 4. 22:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!