Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy éves kapcsolatban mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy éves kapcsolatban mennyire normális ha csak heti kétszer alszunk együtt?

Figyelt kérdés
Én a mindennaposat igényelném ami szerintem megfelelő lenne. Nem tizenévesek vagyunk már,mindketten dolgozunk akár össze is költözhetnénk. De a barátom nem igényel még ennyit sem. Hetek óta nem szexeltünk. Én nem bírom már ezt lassan. Olyan mintha nem is lenne párom,heti pár órát együtt töltünk és ennyi. Semmi program, esetleg csak haverokkal,akiknek azonnal ugrik az első szavukra. Ez lehet jobb? Ha kicsit ignorálom észreveszi magát?(már mondtam neki szépen, de nem igazán fogta fel)

2017. aug. 3. 20:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ülj le, mondd meg neki hogy neked ez nem jó, adj mittudomén egy hónapot aztán ha nincs változás, szakíts.


Mi fél év után már együtt élünk, nem heti egy ottalvás :D

2017. aug. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Mi 8 éve és 9 hónapja vagyunk együtt. Hétvégén szoktunk találkozni. Vagy két hetente. Pénteken megyek, vasárnap jövök haza. Külön lakunk, mindketten még a szüleinkkel lakunk. A pasim szexelni többször is akarna, de mi is csak 2 napot alszunk együtt. Programozni mi sem szoktunk. Mert kimozdulni nem akar sehová, pénzt nem akar költeni. Én még bírom, még...
2017. aug. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Ez még lemaradt.

29/N és 29/F.

2017. aug. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Mondd neki azt hogy: "Drágám, minden este pontban 22 órakor dugok, ha ott vagy ha nem."
2017. szept. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!