Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én rontom el ennyire? Kíváncsi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én rontom el ennyire? Kíváncsi lennék kívülállók véleményére!

Figyelt kérdés
A barátom és én csak egy éve vagyunk együtt. Az első 6 hónap nagyon szuper volt tényleg úgy éreztem végre kifogtam egy normális pasit akivel egyezik a gondolkodásunk stb..Az apukájáéktól kapott/kaptunk egy lehetőséget,hogy Angliába dolgozzunk. Én nem akartam kimenni dolgozni szerettem az itthoni dolgokat.De, hogy a párommal maradhassak vele mentem. Én nagyon rosszul éreztem kint magam, honvágyam volt, nehéz munkahely stb. Még itthon laktunk együtt amit időt lehetett együtt töltöttünk, együtt mentünk a barátainkhoz, közös élet, együtt vacsi,együtt tévézés egyebek...Amint kimentünk ez mind megszünt.A szüleinél laktunk kint, közös vacsi mindig a szülőkkel, őket mindig meg kell várni a kajálással ha én 5percet kések nem. Együtt tévézést felváltotta az állandó xbox mindennap. A napi program kb.munka,fürdés,xbox,alvás. Nem volt kedve soha sevova menni, mert mindig fáradt. Ha nem én kérem hanem apukája egyből ugrik.Megszűntek az együtt töltött idők és emiatt sokszor hisztis voltam, össze vesztünk stb.Szerintem ez érthető,hogy miért.Neki ott a család egy része, ki tud kapcsolódni, vannak ott ismerősei. Nekem csak ő de még ő se mert mindig fáradt mindenhez kivéve az xboxhoz.Fél évről volt szó, hogy kimegyünk dolgozni de azóta ő változtatott, hogy legalább még két félévet, most már ott tartunk, hogy egész évben kint akar lenni. Én már a kapcsolatunk elején tisztáztam, hogy nem akarok külföldön dolgozni, és nem akarok táv kapcsolatot.Egyszerűen nem érti meg, hogy én nem vagyok boldog ott kint, nem érzem jól magam ott és itthon szeretnék élni. Ezért én vagyok a legrosszabb ember a világon, hogy nem akarok vele küzdeni a jó létért. De ha nem érzem magam boldognak oda kint vele, mert nem is tesz azért, hogy változzon és már nem olyan mint mikor megismertem, hogy várja el hogy ott éljek vele? Én dramatizálom túl a dolgot tényleg, és én vagyok a genyó, mert nem akarok partner lenni ebben a dolgoban?! 24/L
2017. aug. 4. 22:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Gyere haza keress másik pasit. Ennyi.
2017. aug. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Jelenleg már haza jöttem, mert nem volt munkám nem akartam eltartatni magam. Ő még hónap végéig kint van. Én nagyon szeretem őt és fontos nekem, nem olyan egyszerű kimondani, hogy vége
2017. aug. 4. 23:01
 3/16 anonim ***** válasza:
Akkor már itthon lesztek. Gondolom. De ha nem akarsz menni nem mész. Mondjuk gáz ha a két fél mást akar, ellenben soha nem lesz két egyforma ember. Neked kell eldönteni mi a jó számotokra és ki milyen kompromisszumot tud meghozni.
2017. aug. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Már az jelzésértékű, hogy fél év után kimész valakivel külföldre mint egy pincsikutya csak azért, hogy a nyakán lógj.

Ennyire gázul nézel ki, vagy nincs ennyire önbizalmad?

2017. aug. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Az a baj tényleg nem enged egyikünk se. Én beajánlottam, hogy aźért, hogy neki jó legyen, mert ezt akarja vissza megyek vele még egy fél évre és kész elégedjen meg ennyivel. Akkorra én már két fél évet beáldoztam érte utána ő jönne, hogy tegyen az én kedvemre, hogy itthon maradunk. De a pénz annyira vakítja, hogy nem jó neki ez a verzió sem. Szerintem korrekt vagyok vele.
2017. aug. 4. 23:09
 6/16 A kérdező kommentje:
Igazad van nincs önbizalmam ez tuti. De nem rohantam utána. Könnyen tudok szeretni és nagyon. Mi már a második randi óta együtt élünk. Ő volt az egyetlen ember akivel elhamarkodtam. Eléggé kötődtünk egymáshoz és szerettem ezért mentem vele.Mert nem akartam elbaszni azt a fél év együtt töltött időt egy táv kapcsolattak.
2017. aug. 4. 23:12
 7/16 anonim ***** válasza:
Kérdés mire kell a pénz. Ha együtt akar veled élni otthon kell etc. Akkor megértem ha kimegy. Ez esetben felfujod a dolgot és nem érted meg. Ha nincsenek ilyen tervei akkor ő nem ért meg téged.
2017. aug. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Elméletileg közös otthonra. Ki is mennék vele fél évre és kevesebbett hisztiznék ha megkönnyíteni az ott létem. De az állandó játékkal nem igazán segít rajta.
2017. aug. 4. 23:18
 9/16 anonim ***** válasza:
Hát az Xbox nem igazán a gyujtogetesrol szól :))
2017. aug. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Hát nem. Pláne hozzá egyre több játék, meg ugye jó minőségű tv is kell neki jövőre ha vissza megy, meg jegyzem már van két tv de minek, a legújabb vágy egy hipiszupi laptop azért, hogy esténként kb 5percet filmezzen rajta utána úgy is elalszik...
2017. aug. 4. 23:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!