Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm többször is célozgat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm többször is célozgat, hogy jó lenne ha eljegyezném, megházasodnánk, stb. Mi a teendő?

Figyelt kérdés

A barátnõm egy kedves, jólelkű lány. Viszont mostanában, fõleg mióta a nõvérének megszületett a baba, mindig finom célzásokat ad, hogy jó lenne megházasodni, családot alapítani.

Legutóbb például egy esküvõre voltunk hivatalosak, illetve a lagzira is. Éppen sütiztünk, mikor a zserbóra mondta, hogy ilyen tuti lesz az esküvõnkön.

Vagy például megkérdezi random, hogy milyen fiúnevek tetszenek.

Nem gondolkodtam még azon, hogy eljegyzem, családra, gyerekekre pedig méginkább nem.

Hogyan tudassam vele, hogy még nem szándékozom ezeket megtenni? Nem azért nem tenném, mert utálom, hanem azért mert nem vagyok erre felkészülve még.

3 éve vagyunk együtt.

26/F


2017. aug. 6. 00:13
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

Nem csökkent értelmű csitri.

De megfogadom a tanácsod.

És kérlek, ebből ne legyen tovább vitatéma.

Szép napot!

2017. aug. 6. 14:01
 22/27 anonim ***** válasza:

26 évesek vagytok, három éve együtt, és neked semmi terved nincsen vele, a napi szexet meg a főtt kaját leszámítva. Bocs, ez nem kapcsolat, csak szexkapcsolat!

A kapcsolatban általában vannak célok, tervek, KÖZÖS jövő (házzal, utazgatásokkal, akár gyerekkel, etc.), ilyesmik, de ha "nem vagy felkészülve", akkor lehet, nem jó ember mellett vagy.

Esetleg ő vagy teljesen rossz fiúval.

2017. aug. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Borzasztóan szeretem a barátnőmet, és emiatt nem merem az álomvilágát szétrombolni azzal, hogy felvilágosítom, hogy erre még legyen szíves várni. - NINCS gerinced, mert hazudsz neki.

Igen, a "nem mondom el neki, mert..." is hazugság.


26 elvileg felnőtt férfi vagy, nem leoltani kell, hanem leülni vele, és elmondani, hogy előbb költözzetek össze, éljetek együtt, és UTÁNA mejd lehet eljegyzés.

Vagy: bocsi, kedves, én egyáltalán nem akarlak elvenni, sohasem.


Valamelyiket meg kell mondanod neki, mert bizonytalansgban tartani a másikat a legnagyobb szemétség.

2017. aug. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

" Nem élünk együtt."

Manapság az emberek mielőtt házasságot kötnek, együtt élnek bizonyos ideig. A mindennapokban derül ki valójában , hogy egymáshoz valóak-e.

Hacsak nem komolyan vallásosak vagytok, lehet gondolkozni az összeköltözésen.

2017. aug. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:

Komolyan mondom, egyes emberek tényleg hülyék? xD

Esküszöm csak nevetni tudtam ezen a gerinces hozzászóláson. De komolyan, feldobtátok a napomat. 8 éves szintjén álló felnőtt emberrel nem sokszor találkoztam :D

Azért kár, hogy vesztegettétek az időtöket ezzel. Ahelyett hogy gyerekes érvekkel erősen próbálkoztok engem kiosztani, sok-sok más hasznosabb dolgot is elvégezhettetek volna.

2017. aug. 7. 13:53
 26/27 anonim ***** válasza:
100%

"gyerekes érvek"?

Felnőtt ember nem egy anonim oldalon próbálja megoldani a problémáját.

Felnőtt ember leül a társával és vállalva a következményeket, megbeszéli vele, a célozgatásainak mégis milyen indítékai vannak? Megbeszéli vele, hogy észrevette a jelzéseket és szeretné, ha nyíltan elmondanátok egymásnak a hosszabb távú elképzeléseiteket.

2017. aug. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

"Nem gondolkodtam még azon, hogy eljegyzem"

.........

"2-3 éven belül meg szeretnék házasodni"


Wat?


Amúgy milyen trágya kapcsolat már az, ahol ilyen TELJESEN ALAP dolgokat 3 ÉV alatt nem sikerült megbeszélni, hogy ki mikor hogyan képzeli el nagyjából ezeket a dolgokat?

2017. aug. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!