Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az normális ha ilyen a kommuni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális ha ilyen a kommunikáció egy hosszabb kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Talán az első 1-2 hónapban sokat beszélgettünk különféle témákról,tetszett hogy mennyire tapasztalt,okosnak láttam.Aztán odáig jutottunk,hogy nincsenek beszélgetések,napi 1-2 mondat hogy mikor mész dolgozni,milyen volt a napod,amit letudunk 1-2mondatban.Ha mesélnék valamit,nem nagyon érdekli,meghallgatja,de semmit nem reagál rá,inkább már nem is mesélek semmit.Megsértődik semmiségeken,egy mondatom után felkapja a vizet,így szinte már nem beszélgetünk..Nincsenek napközbeni hívások.Akármilyen kapcsolatom volt előtte,mindig meghallgattak,érdeklődtek,a semmiről is el tudtunk beszélgetni.Felhoztam már neki ezt a témát,de még ezen is összevesztünk.Nem beszélve arról hogy az évek alatt miközben együtt éltünk,soha nem voltunk nyaralni,nem voltunk sehol,csak 1-2 szer beültünk valahova enni vagy inni valamit.Azt hiszem ennek az egésznek így nincs értelme,nem lehet javítani ezen,szakítani kellene,jól látom ezt ?
2017. aug. 6. 11:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Jól látod. Ha nem tudtok változtatni, kár együtt lennetek.
2017. aug. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kommunikációnak pedig lennie kell, az az alapja mindennek. Saját bőrömön is megtapasztaltam. Ha nincs beszelgetés, nincs semmi!!
2017. aug. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én testvéremmel vagyok így, szóval ez egy kapcsolathoz nagyon kevés.
2017. aug. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Megkérdezhetem pusztán kíváncsiságból hogy hány évesek vagytok és hogy mióta vagytok együtt?

Lehet hogy még megmenthető a kapcsolat. Utazzatok el kettesben valahova egy pár napra, lehet hogy újra elindítana valamit.

2017. aug. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én 40, ő 50.Soha nem utaztunk még el sehova,nem hinném hogy belemenne ... bár már úgy vagyok vele,hogy kezdem magamban lezárni,kezdek kiábrándulni az egészből..
2017. aug. 6. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!