Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Házasok, hosszú kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasok, hosszú kapcsolatban élők! Ti milyen gyakran találkoztok a barátaitokkal?

Figyelt kérdés
Én heti 1x normálisnak tartok egy barátnős napot, de a párom teljesen kiakadt. Hamarosan házasodunk. Fiatal, gyerektelen házasként, tényleg sok a heti 1 csajos nap? Az igazsághoz hozzátartozik, hogy nagyon kevés a szabadidőnk, mert tanulunk és dolgozunk egyszerre.
2017. aug. 7. 09:48
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Semmi hiánya a minőségi időnek, rengeteget lellizünk, szinte már sokat is és minden héten van közös program is. Mások inkább azt kérdezgetik hogy nem ununk egymásra.
2017. aug. 7. 12:05
 12/12 anonim ***** válasza:

Nálam a heti 1-2 alaklom simán belefér, de közösen is szoktunk menni bulizni, kerti sütögetésre, fürdeni.

Ha a párom csajos estét tart,akkor nyugodtam elengedem, bízom benne, de ha mégis talál valaki jobbat, akkor nem fogom visszatartani. Soha nem függtem egyik partneremtől se, ne azért maradjon mellettem,mert azzal megbánt.

Néha szoktunk pasi napot-hétvégét tartani, elmegyünk horgászni, terep-rallyra, kieresztjük a gőzt. Volt olyan partnerem,ki ezt nem tudta elviselni, békességben elbúcsúztunk, nem passzoltunk össze.

Mellém olyan partner kell akinek van önálló élete azon kívűl, hogy velem van, nem akarom korlátozni, és elvárom, hogy ő is tiszteletben tartsa azokat a dolgokat amik számomra fontosak. Mondjuk azt már gáznak tartanám, ha a barátokkal több időt töltenék együtt mint a párommal, az nem normális.

2017. aug. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!