Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neki van igaza? Tényleg túlreagálom?

Figyelt kérdés
A barátom elkezdett csiklandozni, kértem, hogy hagyja abba. Próbáltam visszaadni, de addig fajultak a dolgok, hogy a barátom (állítása szerint "játékból") ráöklözött a térdemre, amit azóta is érzek, mert zsibbad és fáj. Nagyon kibuktam rá, de szerinte túlreagálom.

2017. aug. 7. 15:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Egy alkalom lehet véletlen. Rendszeres a hasonló reakciója, az már gond.

Kaptam a páromtól olyan rúgást, hogy ömlött a vérem. Ezért nem haragudtam, mert egyértelműen elszámolta magát és nem akarattal volt.

2017. aug. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy ő akarattal öklözött rá a térdemre
2017. aug. 7. 15:49
 3/12 anonim ***** válasza:
76%

Ha véletlen volt és bocsánatot kért, akkor szerintem tök felesleges duzzogni.

Én bizonyos körülmények között ezért nem szeretem a spontán csiklandozást, főleg ha a másik kérésre sem hagyja abba. Arra gondolok, hogy ilyenkor el tudom veszteni a kontrollt és olyan helyre ütök, rúgok véletlenül, ahová nem kéne. Tehát ha éles szerszám, forró étel, ital van a kezemben, kisebb gyerek vagy állat a közvetlen közelemben vagy csak olyan pózban ülünk, fekszünk a párommal egymás mellett, hogy neki ártanék azzal, ha elkezdenék rúgkapálni.

2017. aug. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
17%
Akkor menj orvoshoz, vetess fel látleletet, utána jelentsd fel a rendőrségen testi sértésért. Szakíts meg vele mindennemű kapcsolatot!
2017. aug. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
40%

Ha elkezdtek így hülyülni, számolni kell azzal, hogy valakinek fálni fog.

De akarattal semmiképp nem kellene egymást ütnötök.

Beszéld meg ezt vele, de azért fel nem jelenteném.

2017. aug. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
39%
Mi szamtalanszor hulyeskedunk igy... aztan vegul valakinek mindig faj,mert tul akarjuk szarnyalni a masikat 😂 Pont tegnap volt egy ilyen eset... en mindig vissza adtam neki,o pedig veletlenul azt a bokamat utotte meg,ami el volt torve es a mai napig faj... Hat elofordul neha 😂 Kb egy oran keresztul nem tudtam labra allni es zsibbadt,de ez van. En se hagytam magam,ez lett a vege 😄
2017. aug. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
47%
Gondolom poénból csinálta és nem carrá vert, hanem a játék hevében kicsit erősebbet ütött. Mi is szoktunk a párommal ilyet csinálni, ő adja a zsibbasztókat izomból (ha rosszul talál el azért tud fájni...) én meg visszafogottabban adom vissza neki. Nincs ebben semmi gáz, ha nem vagy vevő az ilyesfajta hülyülésre, akkor tudasd vele, de ne duzzogj!
2017. aug. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
64%
Túlreagálod
2017. aug. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Mint a gyerekek.
2017. aug. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Túlreagálod, a játék hevében én tegnap fejeltem úgy le, hogy még két óra múlva is zsibbadt az orra, örültünk, hogy nem törtem el.


De ő is poénból lelökte a lábam az ágyról, csak épp ott volt az asztal, és azzal a lendülettel bevágtam a bokámat, mégsem hisztiztem, bár állatira fájt, és másnapra bezöldült.


A hülyéskedés bizony járhat ilyen balesetekkel :D

2017. aug. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!