Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 30-40 feletti feleségeknél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-40 feletti feleségeknél miért gyakori a félrelépés, titkos szerető tartása?

Figyelt kérdés
Társkeresőkön is sok ilyen korú feleséggel futok össze, akik titkos szex kapcsolatot keresnek. Ilyenkor kezd már ellaposodni a házasságuk és ezért kell egy titkos szerető nekik? Vagy nem kapják meg szexuálisan és érzelmileg amire vágynak a férjüktől?

2017. aug. 7. 17:24
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Miguel szép válasz volt! 👍
2017. aug. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
#9es #10 teljesen igazatok van.
2017. aug. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
81%
Attól függetlenül még ugyanúgy gerinctelenség lol
2017. aug. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Ez amúgy egy gyakori jelenség szerintem, mert a társkereső oldalakon a nők kb. fele ilyenekből áll...
2017. aug. 7. 21:15
 15/20 anonim ***** válasza:
Azt az oldalt nem tudom, de a pasik 3/4-e is foglalt a társkeresőkön. Nagyon-nagy részük titkos kapcsolatot keres. Nagyon meglepődne -1-2- nő, főleg akik hangoztatják, hogy az ő párjuk tuti nem csalná meg, meg a párjának is elég a heti egy szex. Hát persze...... Mondjuk nem tudom miért nem lehet kilépni ha valami nem működik? Főleg ha gyerek van, neki is jobb lenne. A pénz sok esetben akadály, de nem olyan mertékben amennyire hangoztatják. Sokan meg tudnák oldani, ha megakarnák.
2017. aug. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Micsoda elvadult világban élünk. Azert ez szomorú, hogy egyre kevesebb a boldog családban élők száma.

Az internet megkönnyíti a tarskeresést, de tönkre is teheti a párkapcsolatokat 😏.

2017. aug. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
70%

Tudod, 15-ös, mindenki gerinctanulmányként vág neki az életnek. Megvannak a maga elvei, és eldönti, hogy azok szerint fog élni. Majd ő megmutatja! Aztán érettebb lesz, és meglátja, hogy nem minden fekete, vagy fehér. Vannak helyzetek, amikor meg kell alkudni az ördöggel a túlélés érdekében. Vagy a boldogság érdekében.

" Mondjuk nem tudom miért nem lehet kilépni ha valami nem működik?"

Én azt írtam, hogy megvan mindene, ami egy boldog, kiegyensúlyozott párkapcsolathoz kell, csak az az icipici plusz hiányzik...

Ha te a X. kerületben laksz, de csak a XII.-ben lehet azt a fajta disznósajtot kapni, amit szeretsz, akkor feladod a szép lakásodat, a közeli munkahelyedet, és átköltözöl a XII-be? Vagy néha buszra ülsz, átruccansz, és bespájzolsz egy szép adag disznósajtot?

2017. aug. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Miquel pont leírta.Ez így van. Pont ezt érzem én is, pont ebben az életszakaszban vagyok. 11éve élek együtt párommal. hányszor léptem félre? Egyszer sem.Gondoltam-e rá? AZ utóbbi időben igen. Sajnos,se nem gondolnám, hogy ez csak egy ember hibája. Sajnos kevés férfi tudja mi kell hosszútávon egy nőnek.A kapcsolat kiég. De a sok évet nem akarja az ember a kukába dobni. Na meg újrakezdeni mindent sem egyszerű. Mi azt az utat választottuk, hogy újra kezdjük. Együtt.Több figyelem, megértés, intimitás. Stb...,rengeteg beszélgetés. Eddig nagyon jó úton haladunk. Legtöbb nő meg sem próbálja ezen úton módon megoldani a problémát,hanem keresnek egy szeretőt. Vagy esetleg megpróbálták, de nem jött össze. Persze vannak olyanok is akiknek semmi nem elég.
2017. aug. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Aki ezen lamentál, komplett hülye. Én is megdugtam már elhanyyagolt feleségeket, a legjobb képlet. legutóbb most nyárom akadt horogra egy huszonhárom! éves fiatalasszony, akit a férje holmi háziállatnak néz, őrzi, tulajdonának tartja de nem dugja. Nosza én pótoltam a hiányosságot! Pedig már ötven vagyok, mégis úgy látom, a huszas és harmincas nőket könnyebb elcsábítanom, mint a negyveneseket.
2018. jan. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:

Férfi vagyok 21 de van alkalmi titkos partnerem.

Róla tudok beszélni, ő egy anyuka 34eves.

Van egy 10eves kislánya, párjával együtt élnek csak szimplán kevés a szex, a férfi nem nagyon igényli viszont a nő nagyon, és ha van ideje lehetősége akkor elmegy valakivel kalandozni. Velem vagy más alkalmi partnerrel, nővel férfival ugyanis Biszex.

De nem könnyű neki a család miatt.

Röviden nincs sok szex és ő élni szeretne és élvezni.

Ettől még otthon családilag minden okés neki.


21F bp

jan. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!