Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogyan viselnétek el azt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan viselnétek el azt a tényt, hogy a férjeteknek fiatalabb korában volt dolga prostival?

Figyelt kérdés
2017. aug. 8. 08:51
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
20%

Fogom kapni a 0%-ot, mert sokan összekeverik a hasznosság-mutatót a lájk-diszlájk gombbal, de nem baj :D


Nekem nagyon nem tetszene. Nem válnék el, nem veszekednék, meg semmi ilyesmi, mert alapból nem jövök össze ilyen emberrel. Az én értékrendembe nem fér bele a stabil párkapcsolaton kívüli szex, és hát olyan partnert keresek, akivel hasonló az értékrendünk. Nem lenne gusztusom olyannal együtt lenni, aki bárkivel ágyba bújik érzelmek nélkül, ha meg még a legalapvetőbb érzelmet, a fizikai vonzódást is pénzért veszi, akkor tényleg nincs miről beszélnünk. Inkább megelőzöm az ilyen eseteket, és nem kezdek kapcsolatba ilyen emberekkel, így senkit nem kell kidobnom.

2017. aug. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
50%

#11,"mert alapból nem jövök össze ilyen emberrel."

Ha megtetszik valaki, akkor beülteted egy kihallgatószobába és 2 napig vallatod, vagy hogy megy ez nálad?

2017. aug. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

#12

Öhm, mondjuk nem is tudom..... MEGISMEREM előbb azt, akivel együtt vagyok...?

Mondjuk én nem is társkeresőn nyomatom a húspiacot, eddig minden kapcsolatom már több éves barátságból/haverságból fejlődött tovább párkapcsolattá, így azért márt tudtunk egymásról egyet s mást. :)

Komolyan mások olyannal jönnek össze, akit nem is ismernek, ennyire alap dolgokat se tudnak róla?

2017. aug. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
#13, többéves ismeretség után se sorolom fel az összes numerát - nem is értem, abban mi a jó, és mennyire megbízható a lista?
2017. aug. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

#14

De te nem szoktál a barátaiddal beszélgetni?

Nem kikérdezésről van szó. Lehet, hogy csak az én baráti társaságom fura, de mi beszélgetünk mindenféléről. Most csak egy lebutított példa:

Szombat este ücsörgünk a kertben, sört kortyolgatunk, valaki éppen most szakított a barátnőjével és szomorú. Valaki bedobja, hogy "Na, ezért nem kell kapcsolat, úgyis csak rossz mikor vége lesz. Sokkal jobb barátokkal lenni, ha meg szex kell, akkor összeszedni valakit egy éjszakára." Ez már el is indít egy beszélgetést, vannak akik egyetértenek vele, vannak akik meg mondják, hogy nekik nem kell ilyesmi, ők kapcsolatra vágynak. Voilá, máris csomó emberről megtudtam, hogy mik a nézetei ilyen téren. De általánosan is el szoktunk kezdeni ilyesmikről beszélgetni.

Az első barátom még anno középsuliban volt osztálytársam, ott is beszélgettünk akár órákon (a biosztanár nagyon jó fej és laza volt, kötetlen beszélgetés volt vele az órák nagyrésze), akár szünetekben. Amikor meg közel kerültünk egymáshoz, akkor kettesben is beszélgettünk ilyesmi dolgokról.

Soha senkinek nem ugrottam még neki, hogy "voltál már prostinál?" mégis az összes barátomról tudom, hogy mi a véleményük a témáról. Nálunk még divat, hogy dumálunk egymással mindenféléről.

2017. aug. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
50%

A lepontozás pedig nagyon vicces. :) Nem lesz rosszabb a napom ettől a 0%-tól, csak érdekes az emberek gondolkodásmódja. Ha valaki nem ugyanúgy gondolkozik, mint ők, egyből fel tudnak háborodni, és utálni, aminek ezen az oldalon a leggyorsabb módja az, hogy nyomkodják a piros kezet, mintha nem lenne holnap - pedig a válaszom 100%-ig hasznos, a kérdésre válaszoltam, relevánsan, és még ki is fejtettem kicsit. Én se pontozom le a többi válaszolót, hiába nem tudok azonosulni az általuk írtakkal. Hasznos, amit írtak, hisz a kérdésre válaszolnak, és a maguk világnézete alapján nekik "van igazuk" (ilyen téren nincs olyan, hogy valakinek igaza van-e..)

Valaki, aki lepontozott: igazán kíváncsi lennék, hogy mit ártok a véleményemmel neki, vagy bárki másnak, vagy a társadalom egészének! Komolyan érdekel az indoklása, hogy neki miért lesz rosszabb attól, hogy én így gondolkozok.

Mondjuk sokszor kérdezem ezt meg hasonló helyzetben, és soha nem kapok választ, csak erre is egy 0%-ot (amit most még meg is értek, a kérdés szempontjából ez nem hasznos válasz), pedig kíváncsi lennék, mi jár ilyenkor az emberek fejében.

2017. aug. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Tök szimpi csapat vagytok, én is emberek között élek, de mégsem tudom egy pasiról sem, hogy volt-e prostinál, és rólam se tudja senki.

A kérdés pedig csakis és pontosan erre vonatkozik, ha jól megfigyeled.

2017. aug. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
74%

Abba igazuk van a válaszolónak, semmi közöd hozzá, ismeretség előtt hogyan élt.

Az viszont elgondolkodtató, milyen értékrend alapján él az aki pénzt ad, vagy kap a szexért, aki egy éjszakázik, szex kapcsizik. Elfogadható nekem az az értékrend? Na és, amit az ember megél, át él, az mind befolyással van a további életére.

2017. aug. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
42%
Mi van akkor, ha volt dolgom prostival annakelőtte? A barátnőm se szüzen vonul a nászi ágyba, mégse kezdem el felhánytorgatni, hogy hányan reszelték már meg előttem. Akinek ilyen igénye van, keressen egy aszex pasit.
2017. aug. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

#18, ha jól értem valami régi dolog és nem szokása volt, szóval az értékrendet kihagynám.

Lehetett kiváncsiság szorult helyzet vagy éretlenség.

Prostival nincs szex, csak ürítés.

2017. aug. 8. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!