Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom megcsal, mit csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom megcsal, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Tegnap kíváncsi voltam és belekontárkodtam a telefonjába és megláttam hogy facebookon egy faszival beszélt hogy este 9 órakkor majd kilóg hogy egy jót keféljenek.

Én szeretem a páromat és nem akarok szétválni tőlle de nem tudom hogy hogy tudnánk normálisan elrendezni ezt a dolgot anélkűl hogy szakítanánk.

Neki még nem mondtam el hogy tudom, de próbáltam kőrülírni és a lelkére beszélni hátha bevalja magától


2017. aug. 9. 07:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

hát ez nagyon nehéz, hozhatod szinte bármilyen lelki helyzetbe, nem fogja bevallani.

Legjobb ha őszinte eleszel:

figyelj, nyomasztott egy ideje, hogy nem jó köztünk valami, és belenéztema telefonodba...sajnálom, de elolvastam pár üzit, és úgyérzem megcsalsz. Nem tudok bízni benned jelenleg....mihez kezdjünk mostz?

kb én ezt csinálnám...

26/F

2017. aug. 9. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
És miből gondolod, hogy jó ötlet továbbra is együtt maradnod vele? Valami nem jó köztetek és ezt ő sunyi módon orvosolta. Tehát iszonyatos energia kell ahhoz hogy ezt 2 ember megoldja. Ha ilyen sunyi volt, miből gondolod hogy ha ahhoz nem vette az energiát, hogy kimondja hogy sz@r együtt, akkor tenni fog bármit is azért hogy legyen jövőtök.
2017. aug. 9. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha választanom kéne aközött hogy hülye leszek, vagy szingli, akkor a szingliséget választanám. Van annyi önbecsülésem higy kib@sszam a francba az illetőt ha ilyen volt.
2017. aug. 9. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
73%
Szervezz este 9-re valami programot, amit gáznak érzel, ha lemond a párod és ő is így érezne.
2017. aug. 9. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért maradsz olyannal, aki megcsal?
2017. aug. 9. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
#9 nyilván akkor lemondja a nő a dugást és majd köv nap megy. Ezzel nem fogja megoldani.
2017. aug. 9. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Bence_ ***** válasza:
92%
Az a gond, hogy semmibe vesz. Konkrétan szarik rád. Az a nagy gond, hogy te szeretsz egy olyan ember közelében lenni aki így viselkedik veled. Mintha azt szeretnéd, hovy valaki folyton ver. Ez ön értékélelési probléma. Rakd magad rendben.
2017. aug. 9. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarsz szakítani, akkor tűrjed. Egyik nap te dugod, másnap majd más.
2017. aug. 9. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
2%
Értékeld, hogy ilyen klassz nőd van, hogy más is kedvet kap rá, hogy jól megdugja. Kincs manapság az ilyen hidd el.
2017. aug. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha tudod hogy megcsal, szépen leülteted, konfrontálod a szituációval és méltósággal elköszönsz tőle.

Illetve érdemes meghallgatni, hogy mi is az indoka a félrelépésre, de a továbbiakban ne is gondolkodj olyan opcióban, hogy megmenteni a kapcsolatot.

2017. aug. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!