Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beleszerettem egy fiatalabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy fiatalabb lányba, jelengegi párom nem akar kiköltözni tőlem. Mi ilyenkor a teendő?

Figyelt kérdés
Jelenlegi barátnőmmel 3 éve költöztünk össze albérletbe, aminek jelentősebb részét mindig is én fizettem, egyrészt mert sokkal jobban is keresek nála. Neki többnyire munkája sem volt mellettem. Közöltem vele, hogy már nem szeretem és szeretném ha elköltözne, erre olyan dühroham tört rá, amilyet még sose láttam. Arra gondoltam ide hívnék pár barátomat, akik segítenének összeszedni a cuccait és elvinnék őt innen, mert én ezt már nem bírom. Ilyenre nekem van jogom elvileg?

2017. aug. 9. 11:08
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
25%
Tetszik, hogy mindenki mennyire az ex-barátnő mellé áll úgy, hogy nem is ismeri:). Ha megcserélnénk a nemeket, akkor meg az jönne ki, hogy a pasi biztos semmire sem jó, ezért keresett szegény lány új kapcsolatot. Jó is, hogy kidobja, mert egy ingyenélő :).
2017. aug. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
86%

Fordított esetben is gerinctelen lenne a kérdező. Nem azért mert pasi, meg aranyásó a csaj (jelzem, ilyen komment is érkezett bőven, mert attól, hogy egy utolsó gerinctelen a kérdező, még a párja se jobb), hanem azért, mert nem volt benne annyi, hogy lezárja a kapcsolatot, és utána nézzen új hús után. Sőt, ez nem is szimplán megcsalás, hiszen odavinné harmadiknak az új husit, úgy, hogy még mindig(!) nem zárta le a kapcsolatot. Mert az, hogy takarodj ez az én házam, már nem kellesz, na ez nem lezárás.

Ez akkor is igaz lenne, ha a kérdező lenne a nő.

2017. aug. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 A kérdező kommentje:
Már megoldódott a probléma. Beszéltem egy ügyvéd ismerősömmel, ő elmondta mi a teendő ilyenkor.. Exemmel összeültünk 3man (én,Ő és az ügyvéd) és sikerült megegyezni nagy nehezen. Hó vége felé elköltözik exem, ezt írásba is adta.
2017. aug. 12. 13:40
 34/37 anonim ***** válasza:
18%

Elmeséled, mit tanácsolt az ügyvéd? Minden rosszindulat nélkül kérdezem ezt most, a te szitudtól függetlenül érdekes infó lehet a hasonló gondokkal küzdőknek.

Kívánom, hogy az új nő jobban váljon be. :)

2017. aug. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
23%
#32: Teljesen igazad van, így kell(ene) gondolkodni. Viszont azt vettem észre, hogy nő a nővel sokkal elnézőbb ebben a témában. Itt sem az volt az alap kérdés, hogy a kérdező helyesen tette-e amit tett, meg hogy milyen lehet az ex-barátnőnek, hanem egy olyan szituációra keresett megoldást, amikor az egyik albérlő szeretné, ha a másik elköltözne, aki viszont nem akar.
2017. aug. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
62%
Hogy valaki a kérdező mellé álljon már: Miért kell túlpörögni ezt az egész dolgot? Írta hogy ellaposodott az egész kapcsolat, nem szeretik már egymást. Ez nem egyik napról a másikra történik, ugyan úgy ahogy a "becsajozás" sem. Ha se a Kérdező se a barátnője nem akarta ezt a problémát orvosolni akkor miért laktak még együtt? Írta hogy az ő nevén van a szerződés, ő fizeti az albi nagy részét, akkor mit keresett még egyáltalán ott a csaj? Beszéltek itt tartásról meg hogy nem kellett volna megalázni, de saját magát alázta meg a csaj azzal hogy ingyenélősködött egy olyan pasinál akivel kihűlt a kapcsolata (Erősebb kifejezéssel k*r*a.) Régen el kellett volna költöznie onnan, eleve ki se kellett volna dobni ha nem az ingyenkecó miatt van ott.
2017. aug. 31. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim válasza:
100%
Na mi van az új pinaddal?
2020. ápr. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!